Czytasz
Kim Kardashian i North West – power duo nie do przebicia

Kim Kardashian i North West – power duo nie do przebicia

Internet oszalał na punkcie pasujących stylizacji Kim Kardashian i North West. Mimo bycia dopiero 9-latką, dziewczynka już stała się gwiazdą i ikoną mody, którą pokochali paparazzi.

Jej mama Kim zyskała sławę dzięki rodzinnemu show Z kamerą u Kardashianów. Jej ojciec to raper i projektant mody Kanye West. Mimo ich niedawnego rozwodu, dziewczynka ma bardzo dobry kontakt z obydwojgiem rodziców i jest ich idealnym połączeniem. North West prowadzi swoje konto na TikToku, gdzie publikuje filmiki z mamą, jednocześnie często nosząc ubrania od taty.

Na początku lipca North West poleciała z Kim na paryski tydzień mody Haute Couture. Media pękają w szwach od ich wspólnych zdjęć w zjawiskowych stylizacjach. 9-letnia celebrytka przykuwała uwagę wszystkich wokół zarówno swoim wyglądem, jak i zachowaniem. Na pokazie Balenciagi dziewczynka pojawiła się w pierwszym rzędzie ze swoją babcią Kris Jenner (zazdrościmy, że może tak ją nazwać). Wspólnie wspierały tam Kim Kardashian, która reprezentowała markę na wybiegu.

Look North West był totalnie grunge’owy. Wydaje się, że już chyba skądś ten styl znamy, może od jej taty? Na pewno! Miała na sobie oversize’ową koszulkę z długim rękawem z grafiką, duże, porwane spodnie z biało-czerwonymi paskami po bokach, a całą stylówkę dopełniły potężne crocsy marki Balenciaga. Dodatkiem były ciężkie srebrne naszyjniki, malutka, czarna torebka i czarne okulary. Dla nas – mega! Musicie to sprawdzić, jeśli jeszcze nie widzieliście: 

Pierwszy modowy skandal na koncie

Podczas pokazu Jean Paul Gaultier stylizacje power duo wywołały kontrowersje. Mowa tu o ficie North West z ciężkimi, srebrnymi kolczykami i łańcuszkami w nosie oraz o grubym, metalowym chokerze Kim, również połączonym z kółkiem w nosie. Jak twierdzą niektórzy, założenie biżuterii, będącej symbolem płodności i małżeństwa w Indiach, może być potraktowane jako przywłaszczenie kulturowe. Zdania w tym temacie są oczywiście podzielone. Jedni uważają to za haniebne i nieakceptowalne nadużycie, gdyż przedstawiciele tego kręgu kulturowego nie chcą, by wykorzystywano ich tradycje dla modowych fantazji. Inni sądzą zaś, że wybór Kim Kardashian może pomóc w szerzeniu wiedzy o kulturze Indii. Osąd zostawiamy Wam.

Sprawdź też
North West

Podczas show power duo było jednym z głównych obiektów zainteresowania paparazzich. Kim przyzwyczaiła się już do blasku fleszy gdziekolwiek się nie pojawi, więc nie miała nic przeciwko. North West natomiast zrobiła coś, o czym wszyscy mówią. W pewnym momencie wykorzystała kartkę, która leżała na jej miejscu, aby napisać wielkie “STOP” i pokazać hasło w stronę kamer. Kim wytłumaczyła na Instagramie, że to był żart ze strony córki, która chciała zasugerować fotoreporterom, by zwrócili swoją uwagę na wybieg, a nie na nią. Sama North nie wyglądała na uśmiechniętą, chociaż pamiętajmy, że dziewczynka może mieć “uśmiech” po swoim tacie Kanye.

North West
fot. Instagram Kim Kardashian

Po pokazach modowych Kim wraz z North West podbijały Paryż i chętnie chwaliły się tym na Instagramie. Pojawiły się w wielu popularnych miejscach typu Wieża Eiffla czy muzeum Luwr. Jak zwykle dostarczyły nam przykuwających uwagę stylizacji. dopasowany do ciała, zielony kostium Kim i obszerna, niebieska bomberka North z dopasowanymi kolorystycznie okularami. Co najważniejsze – kurtka ta należy, lub należała, wcześniej do Kanyego. Zdecydowanie możemy powiedzieć, że młoda North jest nową ikoną mody – i to nie tylko dla rówieśników. 

Lubisz czytać o modzie? Sprawdź nasz cykl wywiadów MORE Flex

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone