Czytasz
Kinny Zimmer wpadł w „FURIĘ”. Pomogli mu Kaptur i Maciej Gudowski

Kinny Zimmer wpadł w „FURIĘ”. Pomogli mu Kaptur i Maciej Gudowski

Kinny zimmer furia

Kinny Zimmer wciąż zapowiada drugi solowy album. FURIA wylądowała na serwisach streamingowych oraz na YouTubie wraz z klipem.

Kinny Zimmer zaprezentował singiel o tytule FURIA. Premierze towarzyszy imponujący teledysk.

Sprawdźcie, gdzie Kinny Zimmer aktualnie gra koncerty!

Kinny Zimmer i jego FURIA

Za zaskakującą i bardzo dopracowaną produkcję najnowszego singla odpowiada producent o pseudonimie Kaptur. Jak zapowiedział sam Kinny na Instagramie, wiąże z nim szersze plany wydawnicze. Rzeczywiście, bit do FURII jest mocno pocięty, zawiera wiele zwrotów akcji i typowo współczesnych zabiegów rodem z ostatnich utworów Okiego. Mamy więc gwałtowne dropy, wyciszenia i intensywną trapową dynamikę, która tylko jest możliwa przy takich podkładach. Zaskakuje także ambitne wideo, które zostaje otwarte z pomocą znanego lektora, Macieja Gudowskiego. Ewidentnie Zimmer chciał poprzez ten zabieg nadać całości filmowego klimatu.

Kinny Zimmer i jego Furia

Wielki powrót

29 lutego odbyła się premiera singla WINDA autorstwa Kinny’ego, który po dłuższej przerwie zapowiedział powrót artysty do pracy nad nowym materiałem. Okazało się to wstępem do wprowadzenia słuchaczy w świat albumu zatytułowanego FURIA.

Tytułowy singiel pokazuje moment, w którym reprezentant SBM Label przenosi się do alternatywnej rzeczywistości. Po wejściu do namiotu raper wpada w inny wymiar. W teledysku ta filmowa narracja łączy się z elementami symulacyjnymi charakterystycznymi dla gier komputerowych. Wśród postaci tego uniwersum znajdują się Kinny oraz jego producent Kaptur. Ponadto przewija się też postać Furia Boya, pełniąca funkcję maskotki i przewodnika.

Sprawdź też
Olivia Rodrigo Sour

Kinny Zimmer zadebiutował na scenie muzycznej w 2020 roku singlem Jadę Nocą Na Mazurach, w którym gościnnie wystąpił Szpaku. Punkt zwrotny w jego karierze nastąpił po dołączeniu do inicjatywy SBM Starter oraz dzięki popularności utworu Rozmazana kreska. Na początku 2022 roku artysta oficjalnie został częścią wytwórni SBM, prezentując singiel Benz-Dealer z wykupionym udziałem Quebonafide. Wziął też udział w projekcie Hotel Maffija 2. Jego debiutanckim albumem było LETNISKO, które już w dniu premiery zdobyło status złotej płyty, a obecnie ma platynę.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone