Czytasz
Kinny Zimmer wjechał windą na szczyt. Co z niego widać?

Kinny Zimmer wjechał windą na szczyt. Co z niego widać?

Kinny Zimmer

Kinny Zimmer sprawił, że jego fani odetchnęli z ulgą. W sieci pojawił się nowy singiel artysty. Czy możemy się spodziewać albumu?

Kinny Zimmer: blaski i cienie sławy

Artysta z SBM-u opublikował gorzko-słony utwór, w którym opowiedział o życiu w blasku fleszy. Zatytułował go Winda. Za produkcję kawałka odpowiada Kaptur, który pracował m.in. przy tworzeniu debiutanckiego albumu Waimy. Jest to pierwszy singiel rapera opublikowany w tym roku. Niestety – jeśli myślicie, że pojawiły się też informacje dotyczące nowej płyty, to musimy wyprowadzić was z błędu.

Treść nawiązuje do najpopularniejszego numeru w dyskografii muzyka, jakim jest Rozmazana kreska. Ten przyniósł przełomom w karierze Kinny’ego Zimmera, bo był jego pierwszym viralem na TikToku.

To nostalgia ultra! Młody Zgred i Guzior znowu wydadzą razem utwór

Ciekawa promocja singla

Dzień przed premierą nowego singla raper zaprosił fanów do windy usytuowanej przy warszawskim odcinku Wisły. Trzeba przyznać, że to ciekawy i niecodzienny zabieg.

Sprawdź też

Warto wspomnieć, że debiutancki album rapera zatytułowany Letnisko pojawił się na rynku w 2022 roku. Od tamtego momentu muzyk angażował się głównie w projekty realizowane z innymi artystami. Można więc przypuszczać, że po wydaniu singla, w którym rozliczył się z przeszłością, przyjdzie czas na informacje dotyczące kolejnej płyty. Jak na razie słuchacze muszą uzbroić się cierpliwość.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone