Czytasz
Polo & Pan, Osees i inni – wysyp koncertowych ogłoszeń na 2021 rok

Polo & Pan, Osees i inni – wysyp koncertowych ogłoszeń na 2021 rok

koncet

Ostatnie dni obfitowały w informacje o przyjeździe kolejnych artystów do naszego kraju. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zapowiada się sporo koncertów z kategorii “must see”.

Spójrzmy więc jeszcze raz na wiadomości z kilkunastu ostatnich dni – to będzie koncertowe podsumowanie. Kogo będziemy mogli usłyszeć na żywo w 2021 roku w Polsce?

Polo & Pan – Warszawa i Poznań

Świeżutka, jeszcze ciepła informacja, która pewnie ucieszyła fanów tanecznych klimatów. Francuski duet odwiedzi nasz kraj już wiosną – 12 marca zagra w formule DJ set w Warszawie, a dzień później w poznańskim klubie TAMA. Zapowiada się taneczne otwarcie sezonu w klimacie dance i electro. Link do biletów znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, żeby uzbroić się w wygodne buty i wystrzałowe nastroje.

Jordan Mackampa – Warszawa

O muzycznych poczynaniach Mackampy napisaliśmy obszerniejszy wpis kilka dni temu. Warto zapoznać się z historiami, jakie stoją za tworzonymi przez niego utworami, bo automatycznie zaczniecie postrzegać je przez pryzmat wielu wydarzeń z życia artysty. Zaangażowany soul w wykonaniu Londyńczyka będziemy mogli usłyszeć na żywo 2 grudnia w stołecznej Hydrozagadce.

Osees – Poznań i Warszawa

To koncertowa propozycja dla wielbicieli alternatywnego rocka. Skład z San Francisco pojawi się w warszawskiej Pradze Centrum i Poznaniu w sezonie wakacyjnym – 14 i 15 lipca usłyszymy na żywo formację, która w 2020 roku zaskoczyła fanów aż… 3 nowymi albumami. Kalifornijska psychodela, motywy punkowe i totalne szaleństwo to znaki rozpoznawcze Osees, więc jeśli takie klimaty są Wam bliskie, nie możecie przegapić ich występów.

Sprawdź też
proxl3m experi3nce PRO8L3M

Dillon – Warszawa

Brazylijska piosenkarka porównywana jest często do Björk i Lykke Li. Faktycznie, podobnie jak one, Dillion może pochwalić się niezwykle specyficznym głosem, a w swojej twórczości decyduje się na nietypowe połączenia – stąd na przykład romantyczny fortepian i taneczna elektronika w jednym utworze. Warto odświeżyć sobie jej muzyczne poczynania przed koncertem, który odbędzie się 26 lutego w Warszawie.

Boys Noize, PRO8L3M i inni – SnowFest w Szczyrku

W 2021 roku zimowy festiwal planowany jest na 5 i 6 marca, a kilka dni temu mogliśmy poznać pierwszych artystów, którzy pojawią się w tych dniach w Szczyrku. Poza dobrze znanym duetem PRO8L3M i formacją Łąki Łan (ta na festiwalu pojawi się po raz szósty), zobaczymy tam także m.in Boys Noize. Pochodzący z Berlina muzyk jest w pewnych kręgach uważany za guru elektroniki. Ciekawe, co zaserwuje nam już za parę miesięcy na SnowFest.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone