Czytasz
Kochacie bajki Disneya? Księżniczki już tutaj są i na was czekają!

Kochacie bajki Disneya? Księżniczki już tutaj są i na was czekają!

Księżniczki Disneya

Księżniczki Disneya zagrają jeszcze osiem koncertów w trzech dużych polskich miastach. To ostatni dzwonek, by kupić bilety i zobaczyć je na żywo.

Gwiazdorska obsada

Choć nie uważamy się za słabych z matmy, nie będziemy nawet podejmować próby policzenia, ile pokoleń na dosłownie całym świecie wychowało się na bajkach Disneya. Żywotność kolejnych produkcji spod tego szyldu jest wciąż niezaprzeczalna, dlatego jesteśmy pewni, że znajdą się wśród was ci, którzy chętnie wybiorą się na dograne z rozmachem wydarzenia związane z ważną częścią tej wieloletniej opowieści, czyli licznymi, bardzo charakterystycznymi bohaterkami.

Pocahontas, Mulan, Kraina Lodu, Mała Syrenka, Vaiana… Moglibyśmy tak wyliczać i wyliczać. Księżniczki Disneya uosabiają ciągłe szukanie dobra nawet w tragicznych sytuacjach i niekoniecznie dobrych postaciach, a od połowy miesiąca, za sprawą wybitnych artystek i artystów, podróżują po Polsce z koncertami. Zdążyły już odwiedzić Katowice, a przed nimi jeszcze trzy miasta. Nim jednak powiemy o tym więcej, musimy zatrzymać się na chwilę przy obsadzie. Znalazły się w niej Sara James, Paulina Grochowska, Sylwia Przetak, Zosia Nowakowska i Justyna Bojczuk, a skład dopełniają Maciej Pawlak i Marcin Sosna Sosiński. Rzućcie tylko okiem na biogramy wspomnianych – to all-star team!

Księżniczki Disneya pojawią się 27 maja w Warszawie. Tu znajdziecie bilety!

Nie raz, lecz dwa razy

Podejrzewamy, że przyzwyczajono was do tego, iż gwiazdy sceny grają wieczorem show i oddalają się na wypoczynek. Nie tym razem, w końcu mają tę moc. W każdym z miejsc obsada wystąpi dwa razy jednego dnia, dzięki czemu widzowie będą mogli dostosować porę do innych zajęć.

Sprawdź też

27 maja wydarzenia odbędą się w Warszawie, a dokładniej na Torwarze (o 12:00 i 18:00). Dzień później nie opuszczą stolicy ani wspomnianej hali – zmieni się za to jedna z godzin (pozostaje 12:00, na miejsce 18:00 wchodzi 17:00). Dwa tygodnie później, 11 czerwca, koncerty w Hali Stulecia zobaczy Wrocław (12:00 i 17:00). Księżniczki Disneya będą finiszować w gdańskiej Ergo Arenie 18 czerwca, również o 12:00 i 17:00. Wejściówki znajdziecie powyżej.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone