Czytasz
Bajkowa muzyczna podróż – nadchodzi łódzki Labirynt Festiwal

Bajkowa muzyczna podróż – nadchodzi łódzki Labirynt Festiwal

10 magicznych scen, ok. 30 artystów, a wśród nich m.in. Deas, KAMP!, Eltron czy DJ Hazel – tak zapowiada się enigmatyczny Labirynt Festiwal, który odbędzie się już 6 kwietnia w Łodzi.

Do listy polskich festiwali Labirynt Festiwal dołączył w 2018 roku. Inspirując się m.in. akcjami międzynarodowej inicjatywy Elrow, organizującej działające na wszystkie zmysły, niezwykle barwne, pełne bajkowych dekoracji imprezy, ekipa Labiryntu postawiła na multisensoryczne doświadczenie, redefiniując pojęcie clubbingu.

6 kwietnia kilka najpopularniejszych klubów w mieście oraz zupełnie nowe lokalizacje zostaną połączone specjalnym labiryntem korytarzy. Uczestnicy będą mogli podróżować pomiędzy tematycznymi scenami, bawiąc się do różnych gatunków muzycznych – od techno po EDM czy house.

Ważnym elementem całego przedsięwzięcia jest specjalna oprawa wizualna –  odpowiednie oświetlenie, pokazy VJ-skie, występy przebranych tancerzy i  przede wszystkim tematyczne scenografie sprawiają, że Labirynt Festiwal staje się czymś więcej niż zwykłą imprezą. Okrzyknięty „największym festiwalem klubowym w Polsce“ jest lokalną odpowiedzią na zagraniczne projekty, które sety traktują jako część większej całości, tworząc parateatralne muzyczne widowisko.

Sprawdź też

Bilety na Labirynt Festiwal kupicie w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone