Czytasz
Lamy, żołnierze i Chinatown, czyli dzień pełen fantastycznych teledysków

Lamy, żołnierze i Chinatown, czyli dzień pełen fantastycznych teledysków

P. Unity teledysk klip oglądaj Going. MORE JWP/BC Miły ATZ

Polskie środowisko muzyczne mocno oberwało przez obecną sytuację, ale mimo trudnych czasów, artyści wciąż dostarczają nam dźwięki i klipy z najwyższej półki.

Co jest zresztą najlepszym argumentem na to, żeby ich teraz mocno wspierać. Przyjrzeliśmy się dokładniej kilku premierom ostatnich kilkunastu godzin i przyznamy, że wciąż zapętlamy te numery. Znakomite stylówki w nowym singlu zespołu P. Unity, nostalgiczne ujęcia polskiego morza u Tropical Soldiers in Paradise czy rapowe wizuale u Miłego ATZ i JWP/BC. Słuchajcie i oglądajcie!

P. Unity – My Mind

Co tu dużo mówić, ekipa P. Unity gra obecnie we własnej lidze. Żadna tam Legia, Piast czy inni kopacze, w Champions League powinna regularnie uczestniczyć właśnie ta funkowa banda. W My Mind, pierwszym singlu promującym nową płytę, skręcają ku bardziej jazzowo-gitarowym klimatom. A jak już jesteśmy przy temacie klimatu – ten aż wylewa się z teledysku, który wyreżyserował Andrzej Stepouois. Zdjęcia Macieja Edelmana, casting, story, wszystko tu siedzi!

Tropical Soldiers in Paradise – Chinatown

Jak mówimy o jazzie, to koniecznie obczajcie Tropical Soldiers in Paradise, czyli nowy nabytek wytwórni Coastline Northern Cuts. Naszą uwagę zwróciła ich debiutancka kasetka wydana w Dreamland Syndicate, a w najnowszym utworze słyszymy kontynuację i rozwinięcie obranej wtedy stylistyki. I to morze, jak my tęsknimy za morzem!

JWP/BC – Wszyscy chcą się bawić

Powrót bandy z JWP/BC to też mocno wyczekiwany przez nas moment. Najnowszy singiel, w którym swoje palce maczali panowie Falcon1 i Siwers to dobry zwiastun zbliżającego się albumu Koledzy.

Miły ATZ – Rytm

Płyta Miłego wjeżdża na streamingi (i sklepowe półki) już w najbliższy piątek. Po singlach jesteśmy prawie pewni, że będzie to co najmniej solidny album. Z pewnością będzie też świeży, bo mało kto w Polsce inspiruje się brzmieniem z UK, gdzie grime, garage i dubstep grają pierwsze skrzypce. A Rytm to kolejny przykład dobrego wizualnie klipu, za który odpowiadają do spółki Maciej Pieczykolan i G-KAMOLLI.

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

Sprawdź też
Kadr z teledysku NAGROBKI feat. Mikołaj (ale Trzaska) - "Ostatnie święta"

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone