Czytasz
Leosia, Klakson i Mr. Polska, ale to UK Garage. Mamy ciekawą nowość!

Leosia, Klakson i Mr. Polska, ale to UK Garage. Mamy ciekawą nowość!

Leosia Klakson

Piątek ma gratkę dla miłośników niecodziennych połączeń rapowo-producenckich. Young Leosia i Mr. Polska nawinęli na bicie opartym na hicie Kasi Klich o tytule Lepszy Model sprzed ponad 20 lat.

Leosia, Mr Polska, Młody Klakson, Kasia Klich i UK Garage… Czy ktoś spodziewał się takiego połączenia? Producent postanowił połączyć dwie postacie współczesnej muzyki imprezowej z klasykiem. Jedno trzeba przyznać Klaksonowi: ma wyobraźnię do niecodziennych kooperacji. Już jego remiksy, głównie oparte o drill, robiły ogromną furorę w internecie dwa lata temu i stały się trendem. Klakson dzięki swoim viralom został zaproszony między innymi na ostatnią diamentową płytę Maty i dał bit do jego utworu z Popkiem.

Leosia i Klakson, ale to UK Garage

Co więcej, tym razem producent wziął na warsztat UK Garage i zsamplował polski hit sprzed dwóch dekad. Refrenem nowego dzieła jest więc ten Kasi Klich z piosenki Lepszy Model. Young Leosia i Mr. Polska dorzucili zwrotki. Dostaliśmy kolejny hit łączący współczesną muzykę z polską klasyką. Utworowi towarzyszy również teledysk. Sam Klakson napisał o swoim najnowszym dziele: Żadne słowa nie oddadzą tego, co ujrzycie jutro o 12:00. Czy tak jest faktycznie, możecie sprawdzić powyżej!

Więcej o polskim rapie przeczytacie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone