Czytasz
Lista Przebojów Carpigiani: podsumowanie października

Lista Przebojów Carpigiani: podsumowanie października

Carpigiani Pezet Going.

Jesteście ciekawi, kto z niedawnego, podsumowującego ostatnie cztery tygodnie na Carpigiani notowania przeszedł do grudniowego finału roku?

Indie-rockowy, zapatrzony w lata dziewięćdziesiąte zespół Kwiaty, powracający z niebytu, 2stepowy Pezet, electro-popowy duet Ala Zastary, trapowy Panda Bear i jesieniarska Zsela. Była super zabawa w tym miesiącu, zapraszam do głosowania na nową pulę kawałków na moim fanpage’u. Dozo!

Kwiaty – Koniec Wakacji

Jeśli koniec wakacji, to tylko z Kwiatami i ich najntisową retromanią. W moim odczuciu największym plusem tej kompozycji jest eksplozywny, pixiesowy refren. Zdecydowanie można się przy nim wyszaleć.


Pezet – Magenta

Zapuszczałem nowego Pezeta z pewnymi nadziejami (niespełnionymi), bo to artysta, który był dla mnie niezwykle ważny, gdy miałem naście lat. Pamiętam, że w chwilach kryzysowych mocno utożsamiałem się z utworem „W branży”. Ale nie jestem dawno już w takim nastroju, zwłaszcza dziś. Może dlatego tak bardzo podoba mi się 2-stepowa, rozrywkowa „Magenta”, mimo tego, że to jedynie kolejna wariacja na temat przeboju Robin S. „Show Me Love”. Tylko o co chodzi z tym fetyszem różowych włosów w kolorze bubblegum?

Ala Zastary – Ciemną Stroną

Artystyczny, nokturnowy electro-pop czerpiący inspiracje z twórczości Juana MacLeana i Junior Boys. Doskonałe granie, które w idealnym świecie byłoby bardziej popularne niż muzyka The Dumplings. Chociaż na Carpigiani sprawcie, żeby Ala i Kuba poczuli się jak pierwszoplanowe gwiazdy, bo mocno na to zasługują.

Sprawdź też
Pezet i Natalia Szroeder

Panda Bear – playing the long game

Kurde, czy to jakiś Yung Lean? W tym momencie Panda zupełnie mnie zaskoczył i wyjechał z nośnym, niezwykle oryginalnym cloud-trapem. Lennox dawno nie wypuścił czegoś tak świeżego, jaram się jak zły. To co, teraz kolabo z Cartim?

Zsela – Earlier Days

Carpigiani

Obserwujcie fanpage Carpigiani oraz profil Wojtka Sawickiego na Instagramie i wypatrujcie kolejnych notowań!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone