Czytasz
Louis Tomlinson przyjedzie do Polski! Odwiedzi Łódź i Kraków

Louis Tomlinson przyjedzie do Polski! Odwiedzi Łódź i Kraków

Louis Tomlinson nie zawiedzie licznych polskich fanów. We wrześniu pojawi się w Łodzi i Krakowie!

Nie umiem oddać tego, jak wiele zrobiło dla mnie tegoroczne tournée. Chciałem wyruszyć w kolejną trasę tak szybko, jak tylko to możliwe. Myślałem o tym przy pisaniu każdej piosenki z nowego albumu. Nie mogę się doczekać, żeby zaprezentować ten materiał na żywowspominał w swoich mediach społecznościowych Louis Tomlinson. Jednocześnie dziękował swoim fanom za nieustające wsparcie. – Wiem, że bez was wszystkich nic z tego nie byłoby możliwe – podkreślał, zapowiadając kolejne koncerty.

Louis Tomlison znów nad Wisłą

Tej jesieni piosenkarz zdecydowanie nie będzie narzekać na nudę. Europejską trasę rozpoczął 29 sierpnia w niemieckim Hamburgu. Jej finałem będzie z kolei koncert w brytyjskim Birmingham, który zaplanowano na 18 listopada.

utwór Out of My System Louisa Tomlinsona

Na obszernej liście nie zabrakło polskich akcentów. Po wiosennej wizycie w Poznaniu i Łodzi współtwórca boysbandu One Direction znów zawita nad Wisłę. 10 września zagra w krakowskiej Tauron Arenie, zaś dzień później, 11 września – ponownie w łódzkiej Atlas Arenie. W drugiej połowie sierpnia organizację tych dwóch wydarzeń przejęły Winiary Bookings, Going. oraz agent artysty. Poniżej znajdziecie bilety na te wydarzenia!

Louis Tomlinson zagra w Polsce. Bilety kupicie tutaj!

Satysfakcja z brzmienia

Jak podkreślił sam Louis Tomlinson, europejskie tournée będzie pierwszą okazją do tego, żeby posłuchać na żywo piosenek z Faith in the Future. Album ukazał się w listopadzie nakładem wytwórni BMG Entertainment. Krążek stanowi dla Brytyjczyka próbę mówienia bardziej osobistym, emocjonalnym językiem. – Jeśli uda mi się nagrać coś, czego sam będę słuchać, co jest zgodne z tym, co kocham i ma odniesienia, które wiele o mnie mówią, będę o wiele bardziej usatysfakcjonowanymówił w rozmowie z magazynem Alternative Press. Pieczę producencką nad brzmieniem jego nowości sprawowali m.in. Rob Harvey, Dan Grech oraz Joe Cross. Trzy grosze do projektu dołożył także współtwórca duetu Hurts, Theo Hutchcraft.

Sprawdź też
grimes taylor swift

Utwór Bigger Than Me Louisa Tomlinsona

W setlistach koncertów Brytyjczyka jednocześnie nie zabraknie przebojów z jego debiutanckiej płyty Walls. Lepszego debiutu nie można było sobie wyobrazić – Louis Tomlinson odniósł nim niekwestionowany sukces sprzedażowy. Piosenki pokroju Two of Us czy Kill My Mind przez wiele miesięcy królowały zaś w rozgłośniach radiowych.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone