Czytasz
Margaret rusza w trasę MTV Unplugged. Gdzie ją zobaczymy?

Margaret rusza w trasę MTV Unplugged. Gdzie ją zobaczymy?

Margaret MTV Unplugged

Margaret świętuje dekadę obecności na scenie. Z tej okazji artystka nie tylko wydała album w kultowej formule MTV UNPLUGGED, ale przygotowała również trasę koncertową promującą ten gruntownie odświeżony repertuar.

Margaret to niewątpliwie wyjątkowa postać na naszej rodzimej scenie wokalistek popowych. Karierę rozpoczęła EP-ką All I Need z hitem Thank You Very Much, który podbił listy przebojów w kraju, jak i poza nim. Następnie w 2014 roku wypuściła album Add the Blonde, który uzyskał status platynowej płyty. Co więcej, po drodze miała też okazję zasiąść w jury programie The Voice od Poland.

Obecnie ma na koncie aż pięć pełnoprawnych albumów. Ostatni z nich o tytule Maggie Vision jest mocnym i niespodziewanym zwrotem w klimaty hip-hopowe. Teraz z kolei postanowiła ruszyć z inicjatywą MTV UNPLUGGED.

Margaret MTV Unplugged

Klimat słonecznej Havany

Począwszy od 13 października 2023 roku, największe hity artystki wybrzmią z nową energią w akustycznej kubańskiej odsłonie. Cały performance odbędzie się w towarzystwie 14-osobowego zespołu znakomitych instrumentalistów. Na kanwie płyty MTV UNPLUGGED MARGARET, będącej zapisem grudniowego koncertu w warszawskim Teatro Cubano, wokalistka zagra pięć koncertów w całej Polsce. Przygotowane na nowo aranże mają przenieść zgromadzoną publiczność do barwnej i gorącej Hawany. Bogato dopieszczone występy odbędą się kolejno we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Ponadto każdy z nich będzie się charakteryzował wyjątkową atmosferą muzycznego ciepła, bliskości oraz intymności.

Sprawdź też
Kanye West

BILETY NA TRASĘ MARGARET MTV UNPLUGGED ZNAJDZIECIE TUTAJ

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone