Czytasz
Mata nie tylko wystąpi na SBM FFestival – został też dyrektorem!

Mata nie tylko wystąpi na SBM FFestival – został też dyrektorem!

Mata SBM FFestival

Mata to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych ksyw w line-upie SBM FFestival. Wreszcie dostaliśmy potwierdzenie, że i on zjawi się na Lotnisku Bemowo, a do tego mamy nowe opcje biletowe.

Wyczekiwany gość, a nawet gospodarz

Gdy pojawiły się pierwsze ogłoszenia SBM FFestival, słuchacze polskiego rapu zadawali głównie jedno pytanie: gdzie jest Mata? Było ono jak najbardziej uzasadnione. Występ reprezentanta SBM Label ogłoszono bowiem na innym festiwalu rapowym, z którym jest sentymentalnie związany (już wiecie, o co chodzi). Wypłynęła również informacja, że zjawi się na jednym showcase’owych zagranicznych festów jako Polak GBP (a nawet już to zrobił). Czekano tylko na ostatni, logiczny element układanki.

Dziś już wiemy, że jeden z największych raperów w Polsce zjawi się na festiwalu warszawskiej wytwórni, w której jest uznawany za największą gwiazdę, szczególnie po odejściu Bedoesa. Co więcej, będzie też dyrektorem artystycznym pierwszego dnia wydarzenia, odpowiadając zarówno za line-up, jak i atrakcje. Zagadką pozostaje wciąż to, jakie kawałki zagra Mata. Możliwości jest sporo, bowiem już w kwietniu poznaliśmy zbiorowy, nieoczywisty CBW MIXTAPE, a w drodze są <33 (ma mieć premierę pod koniec maja) oraz zapowiedziane na jesień #MATA2040. Do tego pomyślcie o licznych trackach, które pojawiły się w karierze zainteresowanego, a będziecie mieli jeszcze sroższy mętlik w głowie.

Mata wystąpi na SBM FFestival, więc nie zwlekajcie z biletami, są tutaj!

Line-up coraz bogatszy

Wiele przedsięwzięć mogłoby pozazdrościć SBM FFestival tempa i stanowczości. O tym, że wydarzenie odbędzie się na Lotnisku Bemowo w dniach 23-26 sierpnia, dowiedzieliśmy się 9 maja. 10. dnia wspomnianego miesiąca organizatorzy poinformowali nas o pierwszym ogłoszeniu line-upu.

Znalazł się w nim duet, na którego powrót muzyczny czekają fani nowej klasyki, czyli Solar/Białas, miejsce znalazło się także dla młodej gwardii labelu, czyli Kinny’ego Zimmera i FukaJa, a także starego znajomego w postaci Betea, zaś skład dopełniły gwiazdy związane z innymi wydawnictwami w osobach Guziora, Kukona, Sobla, Chivasa oraz Kabe i Miszela.

Sprawdź też
Kanye West

Jak widzicie, zostało jeszcze dużo ksyw do odkrycia, więc śledźcie nasz magazyn. Powiemy wam o wszystkim jako pierwsi! Na razie sprawdzajcie naszą ofertę biletową, którą znajdziecie powyżej. Mamy tam zarówno bilety jednodniowe, jak i Premium oraz Early Entrance!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone