Czytasz
„Mixtape” będzie mieć elektryzujący soundtrack. Kogo w nim znajdziemy?

„Mixtape” będzie mieć elektryzujący soundtrack. Kogo w nim znajdziemy?

Mixtape

Nastoletnie lata, grupa najbliższych przyjaciół i moc muzyki, która przywołuje najlepsze wspomnienia. W taki sposób można opisać nadchodzącą nowość na rynku gier, czyli Mixtape.

Mixtape: rozgrywka w rytmie starannie dobranych dźwięków

Podczas najnowszej odsłony Xbox Games Showcase zaprezentowano zwiastun gry przygodowej Mixtape, która ukaże się w 2025 roku. W momencie rozgrywki polegającej na wejściu w świat trójki przyjaciół odkrywającej najlepsze wspomnienia z nastoletnich lat będzie można usłyszeć piosenki z repertuaru ikonicznych wykonawców. Wśród nich znajdują się m.in.Iggy Pop, The Smashing Pumpkins i Joy Division.

Grę\ oparto na uniwersalnych wartościach, które przejawiają się w życiu prawie każdego człowieka. Chodzi przede wszystkim o przyjaźń, wspomnienia z przeszłości, wolność czy niezaprzeczalna moc muzyki, która umie przenosić w inne miejsce. Jeszcze nie opublikowano dokładnej daty premiery. Wiadomo, że gra będzie dostępna na Xbox Series X|S i pojawi się również na PS5 i PC.

Odnaleziono legendarny utwór Everyone Knows That. Pomógł w tym… film pornograficzny

Ścieżka dźwiękowa z nastoletnich lat

Jedno jest pewne – większość z nas ma piosenki, które mniej lub bardziej kojarzą się z beztroskimi latami. Właśnie taka składanka będzie towarzyszyć bohaterom gry Mixtape, którzy odbędą podróż po czasach, które już minęły. Postacie wrócą wspomnieniami do wcześniejszych lat, a to wszystko za pomocą utworów, które towarzyszyły im podczas szalonych imprez czy pierwszego pocałunku.

Sprawdź też
Żabson Wiz Khalifa

Mixtape to podróż, która przeprowadzi osoby grające nie tylko przez momenty oraz emocje istniejące w życiu bohaterów, lecz również przez brzmienie i słowa piosenek stworzonych przez cenionych wykonawców.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone