Czytasz
Na żywo czy online? 7 koncertowych cykli, w których warto wziąć udział

Na żywo czy online? 7 koncertowych cykli, w których warto wziąć udział

Kamp! premiera klip teledysk Play Me Hard pandemia techno romantic

Lato w pełni, wszyscy staramy się odpowiedzialnie i z rozsądkiem korzystać z miejskich dobroci. Jednym z nich są bez wątpienia koncertowe cykle odbywające się w plenerze, z ograniczoną liczba widzów, a niekiedy też transmitowane na żywo.

Żebyście nie musieli dłużej szukać, postanowiliśmy zebrać dla Was najciekawsze serie wydarzeń, na których złapiecie czołówkę polskiej alternatywy, hip-hopu czy elektroniki. Zaczynamy od Trójmiasta, lecimy przez Warszawę, aż trafiamy na Śląsk. Pamiętajcie – wychodźmy odpowiedzialnie i stosujmy się do wszystkich nadal obowiazujących zasad sanitarnych!

Lato na Pradze

Na żywo czy online? 7 cykli koncertów, w których warto wziąć udział

Jedna z serii, która pojawiła się na szybciej i w zasadzie zdominowała koncertowe wydarzenia w stolicy. W specjalnie przygotowanej letniej strefie Pragi Centrum odbywają się nie tylko koncerty, ale również stand-upy, a na miejscu czekają na Was atrakcje gastronomiczne, leżaki i zwyczajnie bardzo przyjemna przestrzeń. W najbliższym czasie w ramach Lato na Pradze zagrają m.in. Bass Astral, Natalia Nykiel, Sorry Boys, Smolasty, Krzysztof Zalewski czy Król i Bitamina. Przedni skład!

Ring Ring

Lunapark to jedna z oryginalniejszych nadwiślańskich miejscówek. W tym roku jednym z gwoździ programu jest tam Ring Ring. Cykl, o którym pisaliśmy już w osobnym artykule to połączenie elektroniki i rapu. Już dzisiaj wystąpi tam czeski muzyczny wariat Ventolin, a w kolejnych odsłonach spodziewajcie się m.in. Baascha, Piernikowskiego, zespołu KAMP! czy Miłego ATZ.

Kato Lato

Wycieczka na Śląsk i wizyta w jednej z najciekawszych katowickich lokalizacji – na Placu Festiwalowym MCK. Za nami pierwszy weekend, podczas którego zagrały zespoły Bitamina i Pidżama Porno. Co czeka nas lada moment? M.in. KęKę, Kwiat Jabłoni, Paluch, Jan Rapowanie, Clock Machine i Nosowska. Dzieje się!

Live + Stream Festival

A to z kolei hybrydowa opcja – dla tych, którzy wolą pozostać w domach i dla tych, którzy cenią sobie doświadczenia na świeżym powietrzu, zaraz przed sceną. W ramach Live + Stream Festival wystąpią m.in. Mikromusic, Sonbird, Fisz, Ania Rusowicz, Baasch i Mrozu. Gdzie? Butelkownia, Centrum Praskie Koneser. Do zobaczenia na miejscu i przed ekranami!

Letnia Scena Muzyczna

Sprawdź też
Łona

A tutaj propozycja dla tych, którzy w muzyce szukają mniej oczywistych brzmień i lubią odkrywać nowe projekty. W nowej miejscówce Komuny/Warszawa odbywać się będzie Letnia Scena Muzyczna. Jakiś czas temu rozmawialiśmy z organizatorami o lipcowym programie, a teraz poznaliśmy część tego, co będzie działo się w sierpniu. Giorgio Fazer, Nagrobki, Warszawskie Combo Taneczne i ŻAL – to tylko część artystów, jakich posłuchamy przy Emilii Plater.

Koncerty z Winiary Bookings

Ekipa Winiary Bookings również zareagowała sprawnie na zniesienie obostrzeń i w zasadzie od samego ich początku odpaliła plenerowe koncerty. W wakacje usłyszymy jeszcze wiele dobrego – w Poznaniu, Katowicach, Krakowie i Wrocławiu szykują się naprawdę mocne strzały. Jakie? Wystarczy wymienić Palucha, KęKę, Brodkę, Karasia/Roguckiego czy Żabsona i Sanah. Do wyboru, do koloru.

SCG Park

A to jeden z najświeższych cykli. Plaża, morze, jod i oczywiście Ulica Elektryków. To tam (dokładnie w Plenerze 33) odbędzie się seria koncertów SGC Park, w ramach której zobaczymy np. Rosalie. i Mery Spolsky. Czekamy na więcej!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone