Czytasz
Ślimak ze Spongeboba, ale to YE. Oto najlepsze AI covery Kanye

Ślimak ze Spongeboba, ale to YE. Oto najlepsze AI covery Kanye

Po co wam Donda 3, skoro YE jest w stanie zaśpiewać i zarapować dla was dosłownie wszystko? Oto najlepsze AI covery Kanye, które do tej pory wypluł internet.

Niedawno pisaliśmy o zdradziecko autentycznym fake utworze Drake’a i The Weeknda, który okazał się sfabrykowanym tworem AI. To jednak tylko szczyt góry lodowej tego, co potrafi już stworzyć sztuczna inteligencja. Niesamowitych czasów dożyliśmy, serio!

Dopiero co jak oszalali wyczekiwaliśmy dropnięcia Dondy i każdego skrawka nowej muzyki od Kanye Westa. Te czasy jednak przeminęły i technologia przychodzi z odsieczą fanom pożądającym nowości od ulubionych artystów. Po co nam kolejny album, skoro możemy posłuchać, jak brzmią AI covery, w których Kanye odtwarza w zasadzie wszystko? Oto najlepsze fake’owe wykony YE, na jakie trafiliśmy.

Kanye you used to know

Gotye to fascynująca postać. Lekko ponad dekadę temu dropnął album, którego nikt nie pamięta, inaczej niż wyjątkowego tytułowego hitu. Potem rozpłynął się gdzieś w meandrach historii muzyki pop i tyle go było. Typ stał się dosłownie kimś, kogo kiedyś znaliśmy, z naciskiem na czas przeszły. Tam, gdzie jednak zawodzi ludzka pamięć, z pomocą przychodzi technologia. Tak o to więc w 2023 roku możemy usłyszeć ten ponadczasowy przebój w wykonaniu Kanye i Playboia Cartiego.

Na moim bagnYE

Czy w tym uniwersum Kim to Fiona? Jeżeli tak, to w tej analogii Pete Davidson jest księciem z bajki, więc w zasadzie wszystko się zgadza.

Kanye come home | Najlepsze AI covery Kanye

Dedykujemy ów AI-wykon wszystkim, którzy wyczekują powrotu swoich ulubionych artystów na scenę.

Hey There Kanye | Najlepsze AI covery Kanye

Kanye, olej hip-hop, zacznij nagrywać śpiewaną muzykę gitarową. Mamy dowody, że to ma rację bytu. Warto też zauważyć, że ten konkretny wykon ma drobne niedoróby i słychać momentami w wokalu Ye pewną robotyczność. Wsłuchujmy się w to zatem, bo to prawdopodobnie ostatnia chwila, w której rzeczywiście potrafimy jeszcze odróżnić oryginał od fake’a.

YE ‘N’ Nite

Cover po przesłuchaniu którego można odnieść to osobliwe odczucie, że brzmi wręcz… Hm, za dobrze? Spotykamy się nawet z opiniami, że wokal Ye wpasowuje się w hit Cudiego lepiej niż oryginał. Co za czasy.

Sprawdź też
Makłowicz memy

Summertime Kanyess

The moment when real men cried. Puścić to i wpatrywać się w letni zachód słońca, procedując swój ostatni break up… Coś pięknego.

Viva La Kanye | Najlepsze AI covery Kanye

People couldn’t believe what I’d become hituje inaczej i nabiera wielu nowych znaczeń, gdy jest śpiewane przez Kanye.

Ten rok upłynie nam pod znakiem mieszania wszystkiego ze wszystkim oraz przełamywania wszelkich barier gatunkowych i memicznych. Jedyne, czego oczekujemy, to to, że do grudnia wyszkolimy AI na tyle dobrze, żeby otrzymać pełnoprawny, legitny zestaw kolęd w wykonaniu Kanye i będziemy je wspólnie śpiewać do barszczu.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone