Czytasz
Nie gadają z psami, ale chętnie się nimi zaopiekują [raperzy i ich pieski]

Nie gadają z psami, ale chętnie się nimi zaopiekują [raperzy i ich pieski]

raperzy pieski

Je*ać psy i kochać pieski – nawinął kiedyś Olszakumpel. Tak się przewrotnie złożyło, że grupa społeczna, która ma wyjątkowo nie po drodze z funkcjonariuszami, równocześnie pała wyjątkową sympatią do najlepszego przyjaciela człowieka. Oto raperzy i ich pieski!

Bedoes i Gustaw

Gustaw to prawdopodobnie najpopularniejszy hip-hopowy psiak w kraju. Utwór zatytułowany jego imieniem był przełomem w karierze rapera. Jak wiemy, piesek Bediego jest bardzo mądry albo w każdym razie od ciebie mądrzejszy.

Sokół i Azor

Trzeba zadać sobie tutaj fundamentalne pytanie, kto jest zwierzakiem kogo. Tak czy inaczej mamy tutaj do czynienia z bardzo udaną przyjaźnią międzygatunkową. Co więcej, raper uwzględnił swojego pupila nawet w jednym z utworów.

Dzwonisz, jak robię z komórki przelew, jem lub piszę tekst, nieważne
Pysk wystawia z tylnych siedzeń pies, i jedzie z nami z wiatrem

Kajtek i jego wuja Kizo

Ważna informacja! Sławny z opakowań Sukcesiliany Kajtek MTS bynajmniej nie jest formalnie psem Kizo. Jego właścicielem bowiem jest niejaki Litwin MTS, ziom z ekipy, a raper figuruje jako jego oficjalny wuja. To jednak w żadnym razie nie mogło przeszkodzić w dołączeniu Kajtka do tego zestawienia. Spójrzcie tylko na ten dumny pyszczek.

Białas i Bambi

Bambi, wychowanka Young Leosi, która właśnie wyprzedała swoją pierwszą trasę, bynajmniej nie ma zwierzątka o imieniu Białas. Jednak w odwrotnej konfiguracji mamy małego, uroczego maltańczyka należącego do jednego z najlepszych raperów w kraju. Co więcej, ów biały maluch otrzymał też swój tribute w jednym z tekstów:

Myśli, że mam w domu klamę albo kilo ganji?
Nie, mam maltańczyka, co się wabi Bambi

Żabson ze swoim dawgiem

To prawdopodobnie najświeższy piesek w rap-grze i to nie tylko ze względu na newschoolowy status jego pana. Żabson dosłownie parę dni temu podzielił się ze światem swoim najnowszym towarzyszem. Maluch wygląda na totalnego szczeniaczka. Życzymy samych sukcesów na nowej drodze życia.

Gural i Mika

Mika, jak przystało na pieska sławnego rapera, nosi na szyi drogi złoty chain. Tylko spójrzcie na ten drip i styl. Od razu widać, że to hip-hopowy zwierz, ponadto to spojrzenie mówi wprost, że jest to nie byle jaki obywatel betonowego lasu.

Sprawdź też

Maltańczyki Quebo i Natalii

Z tego, co ustaliliśmy w naszym śledztwie, rodzina Quebonafide jest zaopatrzona w trzy maltańczyki. Co więcej, dwa z nich są białe, a jeden wyraźnie różni się odcieniem, popadając w beż. Ich wizerunkiem dzieli się w internecie przede wszystkim Natalia, natomiast ciężko uwierzyć, by Quebo nie był także aktywnym rodzicem tej trójki. Raper jest bowiem bardzo blisko z naturą, w tym również ze zwierzakami.

Kaz i Matka Boska

Docieramy do mekki pieskowo-rapowego tematu. Żona Kaza Bałagane jest bowiem psią behawiorystką. Piesków w ich życiu jest więc co niemiara. Sami również niewątpliwie są posiadaczami czworonoga lub czworonogów, choć niełatwo dojść, które z psiaków należą rzeczywiście do nich. Niemniej maluch zamieszczony poniżej wydaje się być na pewno pełnoprawnym pieskiem tej dwójki.

Czytajcie więcej o świecie polskiego rapu tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone