Czytasz
Nie tylko Kanye z North. Oto dzieci raperów wchodzące do branży

Nie tylko Kanye z North. Oto dzieci raperów wchodzące do branży

Dzieci raperów

Kanye West wydał pierwszy utwór ze swoją córką. Niedawno u Drake’a zadebiutował jego syn. To jednak tylko czubek góry lodowej kooperacji na linii rodzic-potomek. Oto dzieci raperów i ich rapowe początki.

Lista dzieci raperów zaczynających wcześnie swoje przygody z muzyką niewątpliwie będzie rosła. Nic zresztą dziwnego, ciężko nie podłapać od rodzica takiej zajawy w momencie, gdy dorasta się, będąc naocznym świadkiem sukcesu i przepychu. Zobaczmy więc, w jaki sposób najmłodsze pokolenie wchodzi w interakcje ze światem muzyki poprzez rodzicielską furtkę.

Kanye feat. North West

Jest to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwany utwór z całego mitycznego Vultures.
It’s your bestie/ Miss, Miss Westie – te słowa niemalże natychmiast zawładnęły internetem po tym, gdy dumny Kanye zaprosił swoją 10-letnią córkę do wystąpienia podczas premierowego odsłuchu jego najnowszego dzieła muzycznego, tworzonego w kooperacji z Ty Dolla $ignem. TALKING natychmiast po premierze zaczęło przebijać się jako najpopularniejszy track z całego albumu. Młoda Westie niewątpliwie elektryzuje publikę z całego świata. Oczy wszystkich są skierowane na nią.

Syn Drake’a na freestyle’u | Dzieci raperów

Karierę zaczął od drobnego cameo na utworze 8am in Charlotte swojego taty. Został też oficjalnym autorem okładki ostatniego albumu Drake’a For All The Dogs.

For All The Dogs - Drake | Muzyka, mp3 Sklep EMPIK.COM
Dzieci raperów

Później młody Adonis wleciał już z pełną mocą na solowym singlu MY MAN FREESTYLE z pełnoprawnym koszykarskim klipem. Nadmieńmy, że młodzik ma zaledwie sześć lat.

Dzieci raperów

Polacy nie gęsi, swoją okładkę autorstwa dziecka rapera też mają

Warto nadmienić, że Miuosh ubiegł kanadyjskiego rapera z tym patentem o co najmniej kilka miesięcy. Tutejszy cover jest też o wiele bardziej autentyczny. Naprawdę nietrudno uwierzyć, że autorem tego utworu jest kilkuletnia córka artysty. Co do okładki Drake’a – jest oczywiście utrzymana w dziecinnym stylu rysowania, ale mimo wszystko czuć w tym czyjąś zewnętrzną rękę, która zadbała nieco o estetykę całości.

Początek - Miuosh | Muzyka Sklep EMPIK.COM
Dzieci raperów

Jaki ojciec taki syn

O.S.T.R. z kolei zdaje się być prekursorem zapraszania swojego dziecka na feat w naszym kraju. Numer ze swoim potomkiem nagrał już w 2018 roku. Syna przedstawił jako Ostry Junior Duży i zarapował z nim konceptualny utwór. Pierwsza zwrotka, nawijana rzecz jasna przez młodszego z Ostrych, ukazuje z perspektywy beztroskiego małolata rozrabianie w chacie pod nieobecność rodziców. W drugiej zwrotce natomiast Ostry Senior wraca do domu, żeby sporządzić synowi tornado za wszystko, co zbroił.

Sprawdź też
brodka hades

Dobry Dzieciak | Dzieci raperów

To prawdopodobnie najbardziej uznany młodzian na naszej scenie. Syn Bonusa RPK nie ma bowiem historii typu mój tata robi muzykę, więc ja też chcę, bo mam ułatwiony start. Wręcz przeciwnie – młody chwycił za majka na przekór wszystkiemu, gdy jego tata przesiadywał za kratkami. Taki background niewątpliwie dodaje mu wiarygodności oraz pewnego rodzaju misji. Po dograniu się do utworu Czerwina przyszedł czas na własny singiel o kooperacje m.in. z Matą czy AdMą. Co więcej, Dobry Dzieciak pracuje nad materiałem, który ukaże się już w tym roku. Jego płyta zatytułowana Diament zostanie wydana przez Ciemną Strefę. Pojawi się także na nadchodzącym występie taty w Warszawie.

Wpadajcie na pierwszy warszawski koncert Bonusa po przerwie!

Młodszy Starszy

Aż prosiło się, żeby nadał sobie ksywę Młodszy, ale poszedł jednak w wariację na temat swojego imienia. Syn rapera Starszego postanowił pójść w ślady ojca i to już w bardzo młodym wieku. Jak nawija sam T-omek, ma zaledwie osiem lat (rocznikowo już dziewięć) a rap, zapewne pod okiem swojego taty, robi od czterech. Jest to najprawdopodobniej najwcześniej rozpoczęta kariera hip-hopowa w historii Polski. Co więcej, jego pierwszy singiel o tytule BMX zwiastuje też kolejne ruchy.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone