Czytasz teraz
Nadciąga „Niesamowita Trupa Pana Hiroszimy”. Znamy szczegóły dotyczące kolejnej płyty Lordofonu!
Muzyka

Nadciąga „Niesamowita Trupa Pana Hiroszimy”. Znamy szczegóły dotyczące kolejnej płyty Lordofonu!

NIESAMOWITA TRUPA PANA HIROSZIMY

Niesamowita Trupa Pana Hiroszimy to trzeci studyjny krążek Macieja Poredy i Michała Jurka. Właśnie poznaliśmy jego tracklistę, datę premiery i nazwiska całkiem zaskakujących gości, którzy dołożyli trzy grosze do produkcji świeżutkich utworów.

Chcecie posłuchać nowej płyty chłopaków na żywo? Tu znajdziesz bilety na ich jesienne koncerty!

Lordofon: Niesamowita Trupa Pana Hiroszimy

Po Passe z 2023 roku i Kole z 2020 roku w końcu przyszła pora na Niesamowitą Trupę Pana Hiroszimy. Album promowany takimi singlami jak Oda do Olka czy Prywatna Wyspa z HiHanią, ujrzy światło dzienne 10 października. Z tej okazji do sprzedaży trafił preorder płyty.

Na miesiąc przed premierą Lordofon zapowiedział także ostatni utwór promujący materiał – Samiec Beta ze Słoniem, który ukaże się już 12 września. Dzień Później w warszawskim lokalu G-Ramen Kikuya zaserwują fanom Niesamowity Ramen Pana Hiroszimy. Takim smacznym promocjom zawsze ochoczo przyklaskujemy!

Cała tracklista prezentuje się następująco. Jak łatwo zauważyć, poza wspomnianą członkinią GenZie i poznańską ikoną horrorcore’u wśród piosenek pada nazwisko Wiktora Dyduły. Krótki, choć nader eklektyczny zestaw gości przypomina o tym, że duet Poreda-Jurek nadal stroni od bycia wepchniętym w konwencjonalne szufladki gatunkowe. Od zawsze sprawnie łączyli ze sobą pop, rock i rap, a teraz nie zbaczają z utartej ścieżki.

Zobacz również
Agata Karczewska

  1. X
  2. REC_091025_23-23
  3. Hiroszima, mon amour
  4. Cheesy
  5. Antarktyda
  6. REC_091025_23-31
  7. STARBOY
  8. Lego feat. Wiktor Dyduła
  9. Mała śmierć
  10. platki i mleko v1
  11. Mleko i płatki
  12. Oda do Olka
  13. Więc chodź
  14. A może nie?
  15. Prywatna wyspa feat. HiHania
  16. TO NIE JEST SKIT
  17. PRĄD W GALARECIE
  18. Samiec beta feat. Słoń
  19. REC_091025_23-59
Niesamowita Trupa Pana Hiroszimy
Okładka albumu Niesamowita Trupa Pana Hiroszimy grupy Lordofon / fot. materiały prasowe

Pan Hiroszima przedstawia: Niesamowita trasa zespołu Lordofon

Przypomnijmy, że krótko po premierze albumu Lordofon wyruszy w trasę koncertową promującą materiał. Panowie odwiedzą Gdańsk (25.10, B90), Katowice (6.11, Królestwo), Kraków (7.11, Kwadrat), Poznań (8.11, Tama) i Wrocław (13.11, Stary Klasztor). Finał odbędzie się natomiast 10 grudnia w warszawskiej Stodole.

Niesamowita Trupa Pana Hiroszimy: Lordofon, Hi Hania – Prywatna wyspa

Copyright © Going. 2024 • Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry strony