Czytasz
Niezbyt poważany znajomy. Malik Montana zaatakowany przez Sentino

Niezbyt poważany znajomy. Malik Montana zaatakowany przez Sentino

Sentino Malik Montana

To by było na tyle, jeśli chodzi o rozejm. Sentino skomentował akcję z halo policja, a Malik Montana usłyszał kilka gorzkich słów pod swoim adresem.

Tatuażyk prawie gotowy

O Sentino zrobiło się ostatnio jakby ciszej. Raper chyba na serio wziął sobie do serca prace nad autobiografią Tatuażyk, która została zapowiedziana kilka miesięcy temu i niebawem ma trafić do drukarni. Fani oczekują jej z niecierpliwością i mimo że do premiery jeszcze trochę zostało, już określają ją najlepszą książką w historii świata/muzyki. Czego możemy się po niej spodziewać? W zasadzie na czytelników czekać będzie wywiad rzeka, w którym Sebastian Enrique Alvarez Pałucki opisze całe swoje życie.

Wieczny emigrant, który nigdzie nie czuł się jak u siebie, poza muzyką. Tajemnicza i niezwykle emocjonalna historia bohatera opowieści, który w drodze z dzieciństwa do dorosłości, przechodzi z nieba do piekła. Trzyma się rapu, jak najwięksi przedstawiciele tego gatunku. Tak jak już w zekranizowanej historii 8 mila Eminema – czytamy w opisie. Zaczyna się od stanu wojennego w Polsce i emigracji do blokowiska w Berlinie, gdzie matka Polka i ojciec Chilijczyk, wprowadzili tego kolorowego człowieka do życia. Dziś to twarz polskiego rapu, tworzący w czterech językach. Z porcelanowym uśmiechem łamie serca słuchaczy i kobiet – dodali ludzie od promocji.

Sentino jednak nie tworzy biografii sam. Pomaga mu w tym nazywany fałszywym milionerem Trueman, wokół którego zebrało się ostatnio sporo kontrowersji. Influencera wiele osób oskarżyło o oszustwa bukmacherskie i kryptowalutowe. Nieprzychylne plotki wcale nie przeszkodziły mu w chwaleniu się tym, że zainwestował w swojego kolegę aż 400 tysięcy złotych. Panowie mieli też nagrać wspólną EP-kę, BNP, jednak po ostatnich kłótniach wielką niewiadomą jest, czy w ogóle ona wyjdzie.

Bedoes powiedział, jaki kawałek go ukształtował – gratulacje dla Sentino!

Kim dla Sentino jest Malik Montana? Zawsze będzie moim przydupasem

Jakie jeszcze smaczki przyniesie nam autobiografia? Fragment opublikowany przez Zakazane Wydawnictwo zdradza, że będziemy mieć okazję przenieść się kilka lat wstecz do słynnego filmiku halo policja, gdzie widzimy Sentino uciekającego przed tajemniczymi oprawcami, goniącymi go – jak sam twierdzi – z brzytwą. – Źle zrobiłem, zostawcie mnie. Halo policja, halo policja! – krzyczał Sentino. Kto próbował go zaatakować? Sobota powiedział kiedyś, że nie byli to kibice ani chuligani, tylko jego ex kolega. Po latach w końcu poznaliśmy prawdę. Ujawnił ją rozdział zatytułowany Dlaczego Malik zrobił to słynne „halo policja”?

Sprawdź też
Gibbs koncerty

Bo zobaczył, że na internecie można się wybić, że to jest biznes. Zrobili tak, ale nie zniszczyli mi życia, bo nie są w stanie czegokolwiek zniszczyć. Dlatego nie ma możliwości fizycznej, żeby na przykład Malik stał się dla mnie zagrożeniem z racji tego, że zawsze będzie tylko moim żołnierzem nic więcej. Nie będzie mógł być kimś większym, obojętnie ile sukcesu by odniósł w życiu, zawsze będzie moim przydupasem. Zawsze będzie tą osobą, która się nauczyła wszystkiego ode mnie – opowiedział o całej sytuacji Sentino. Tak właśnie zniknęła szansa na nić porozumienia.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone