Czytasz
Nowa płyta Szpaka wyląduje na planecie już niebawem! Znamy tracklistę

Nowa płyta Szpaka wyląduje na planecie już niebawem! Znamy tracklistę

Nowa płyta Szpaka

W ten piątek premierę ma nowa płyta Szpaka o wdzięcznym tytule Uzumaki Forma Ostateczna. Jest to oczywiście nawiązanie do anime Naruto. W związku z premierą artysta ogłosił trasę koncertową, obejmującą pięć miast.

Nowa płyta Szpaka to niewątpliwie jedno z ciekawszych wydarzeń w polskim rapie w 2023 roku. Jego ostatni krążek Dom Dla Wymyślonych Przyjaciół Pana Mateusza okazał się ogromnym sukcesem. Zakończył też pewien hejt na rapera, który niezasłużenie ciągnął się za nim w internecie od dłuższego czasu. Dzisiaj Szpaku ma olbrzymie grono oddanych fanów i wydaje się być w najlepszej formie rapowej ever.

Złap bilety na trasę Szpaka tutaj

Nowa płyta Szpaka? Oto tracklista

Album będzie miał premierę 27 lipca. Co więcej, tego samego dnia w Gdańsku odbędzie się specjalne darmowe wydarzenie dla fanów, na którym będą przygotowane różne atrakcje oraz zapewne premierowy odsłuch. Na albumie Uzumaki Forma Ostateczna znajdzie się łącznie 12 utworów. Ponadto gościnnie wystąpią artyści tacy jak Rolex (brat Szpaka), Jan-Rapowanie, Waima oraz Chivas, którzy dodadzą swoje zwrotki. Za produkcję całości odpowiada natomiast Kubi Producent. Pełna tracklista prezentuje się następująco:

 1. Uzumaki Forma Ostateczna
 2. Kraina Lodu
 3. Crazy Frog ft. Waima
 4. Chainsaw man
 5. Mały Rui ft. Rolex
 6. Full Metal Skit
 7. Totororo
 8. Na zawsze ft. Chivas
 9. Nietoperze
 10. Byłem młody ft. Jan-Rapowanie
 11. Scooby-Doo
 12. Ostatni ninja

Jak czytamy w opisie na stronie GUGU, na album składa się kilkanaście numerów, z których każdy stanowi osobną cząstkę artysty i ukazuje na przykład jego emocje, przeżycia, postrzeganie świata, upadki i wzloty. Szpaku i Kubi Producent zapraszają więc słuchaczy do odkrycia magicznego świata, który przedstawiają na swoim najnowszym projekcie. Muzycy nie komentują tego projektu, bo jak sami twierdzą: trzeba tę płytę po prostu przesłuchać, żeby dowiedzieć się, co za sobą niesie.

Sprawdź też
Thom Yorke

Nowa płyta Szpaka

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone