Czytasz
Był koncert, jest online. Nowy Mata wróży z Kryształowej Kuli!

Był koncert, jest online. Nowy Mata wróży z Kryształowej Kuli!

Nowy Mata

Poniedziałek, środek wakacji, nowy rapowy hit ląduje bez zapowiedzi… Nie, tym razem to nie Taco Hemingway uderzył znienacka. Nowy Mata ze świeżym letniakiem właśnie zaatakował streamingi, a i nie tylko.

Nowy Mata to ostatnimi czasy wcale nie tak rzadkie zjawisko. Od początku roku jesteśmy atakowani kolejnymi mocnymi premierami od rapera. Oficjalny album, z tego co nam wiadomo, również nadchodzi wielkimi krokami. Ale ostatni opublikowany numer rapowej gwiazdy spotkał się z dosyć mieszanym odbiorem.

Mata rapował tam bowiem po angielsku, przez co wielu fanów odbiło się od eksperymentalnego M. Tym razem jednak otrzymaliśmy klasyczny letni lovesong z vibe’m rodem z największego dotąd hitu Maty, czyli Kiss Cam. Jak więc przy tym wszystkim wypada Kryształowa Kula?

Nowy Mata

Za teledysk do najnowszego dzieła Matczaka odpowiada Papaya Films. Bit wyprodukowali Mata wraz z Layo Beats oraz wiernym kompanem w postaci Pedro. Sam track to smutny lovesong pełen ciężkich wersów o zepsuciu ludzi i ich słabościach do używek. W porównaniu do poprzednich dzieł członka SBM-u ten singiel wydaje się najbezpieczniejszy pod względem brzmieniowym. Fakt, że mamy środek lata, nie jest tu przypadkowy. Numer ewidentnie ma potencjał do stania się wakacyjnym hitem, nawet pomimo swojej raczej ponurej tematyki.

Sprawdź też

Czytajcie więcej o kolejnych poczynaniach Maty!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone