Czytasz
Nowy Oki i Sobel? Tak, Sun Festival przyniósł sporo nowości!

Nowy Oki i Sobel? Tak, Sun Festival przyniósł sporo nowości!

Oki i Sobel

Otso, PRO8L3M, Oki i Sobel… Na lotnisku w Kołobrzegu właśnie opada kurz po trzech dniach bardzo intensywnego obcowania z muzyką. Na tegorocznym Sun Festivalu wielu raperów znienacka zapowiedziało nowe utwory i projekty. Podsumujmy, co wiemy!

Oki i Sobel, a także… Jeremy Sochan

W ciągu ostatnich paru dni w socialach obu panów pojawiały się treści, które wskazywały na możliwość wspólnego występu lub jakiejś wspólnej akcji. Oki i Sobel rozwiali więc wszelkie wątpliwości na Sun Festivalu, odgrywając swój cały świeżutki utwór. Fragment poniżej:

Nowy Oki i Sobel (tiktok Przekosy)

Ponadto Sobel zapowiedział, że niebawem wraca z nowym albumem, a pierwszy singiel już w sierpniu!

Wspólna płyta Tede i Borixona

Mieliśmy newschoolowych avengersów, pora na oldschoolową odsłonę. Wspólny projekt zapowiedzieli i od razu wydali (!) Tede oraz Borixon. Album obu panów wisiał w powietrzu od czasu ich słynnego pogodzenia się. Teraz wreszcie po ponad 20 latach możemy posłuchać wspólnego krążka tych dwóch legend. FIODOR I BORYS LP do waszej dyspozycji.

Sprawdź też
Chris Carson Snoop Dogg

To nie koniec Tarcho Terroru

Dzięki tegorocznemu Sun Festivalowi wiemy też, że to nie koniec terroru, jaki zaprowadził Otsochodzi swoim ostatnim potężnym albumem. Podczas występu na festiwalu, OTS po zagraniu hitu Landlord z club2020 ogłosił, że jego nadchodząca płyta będzie utrzymana na równie wysokim, a nawet wyższym poziomie niż ten kawałek. Co więcej, ma to być pierwszy raz w karierze Janka, gdy cały album zostanie wyprodukowany przez jednego producenta. Ponadto przez takiego, o którym wcześniej może jeszcze nie słyszeliśmy. Wszędzie więc kolejne tajemnice, raperzy je uwielbiają!

Wesoły Otsochodzi na Sun Festivalu rozmarzony o kolejnych bangerach, które niebawem wypuści

Kiedy nowy PRO8L3M?

Tutaj niestety bez konkretu: na swoim specjalnym występie na Sun Festivalu, Oskar i Steez zaprezentowali kilka snippetów z ich nadchodzącego projektu. Nie ujawnili jednak żadnej daty, a jedynie dodali, że na nowe rzeczy będziemy musieli jeszcze moment poczekać.

Bilety na najlepsze koncerty rapowe znajdziecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone