Czytasz
Jak długo trzeba rapować, żeby OKI się dograł? 47 dni!

Jak długo trzeba rapować, żeby OKI się dograł? 47 dni!

Oki 47 dni

47 dni rapowania. Tyle zdołał wytrwać znany koneserom podziemia raper ywiS, zanim OKI dograł mu zwrotkę. Akcja miała miejsce na TikToku.

47 dni nawijania, żeby OKI dograł się do numeru. ywiS podjął się bardzo wyjątkowego challenge’u. Raper nagrywał kolejne zwroty i wrzucał na swojego TikToka przez ponad miesiąc, aż postanowił zwieńczyć całą akcję filmikiem numer 47, czyli liczbą bezpośrednio kojarzoną z OKIM.

Młody Jeż zauważył akcję i zostawił komentarz pod TikTokiem ywiSa, że ten musi koniecznie pozostawić mu miejsce na nawijkę w swoim 47. TikToku. Tak też się stało i tak oto aspirujący twórca otrzymał swoją upragnioną zwrotę reprezentanta 2020. To jeden z tych momentów, gdy platforma rzeczywiście była pomocna dla kreatywnych twórców i ich fanów.

47 dni, by OKI nawinął

@oio.wav

#duet z @ywiS #oki pozdro mordo hahahha 474747

♬ dźwięk oryginalny – ywiS

Ej, gościu rapował przez 47 dni, ku*wa, to więcej niż niektórzy polscy raperzy, propsy mordo.

Skwitował całą akcję sam OKI.

OKI jest aktualnie bezsprzecznie jednym z najpopularniejszych artystów w Polsce. Raper wytworzył wokół siebie ogromny, niesamowicie oddany fanbase. Ludzie tatuują sobie jeże, jeżdżą za nim po całej Polsce i dedykują mu swoje rozmaite prace i działania. Po latach konsekwentnego rapowania na bardzo wysokim poziomie artysta wreszcie zbiera owoce swojej ciężkiej pracy. Jego ostatnia solowa płyta, Produkt47, pokryła się potrójną platyną. Ponadto raper był najjaśniejszą gwiazdą club2020.

Sprawdź też
Donald Glover

OKI vs Kukon

Dogrywanie się mniejszym raperom na TikToku na pewno nie zaszkodzi Młodemu Jeżykowi. Musi bowiem trenować. Nadchodzi Red Bull SoundClash, w którym weźmie udział razem z Kukonem. Jest to wyjątkowe wydarzenie, które wychodzi poza schematy grania na żywo. Artyści wystąpią na przeciwległych, rozdzielonych publicznością scenach, a rywalizacja będzie przebiegać według precyzyjnie określonego scenariusza. Ten jest pełen zaskakujących rund. O zwycięstwie będą decydować fani, a dokładniej głośność ich okrzyków.

Bilety na starcie OKIEGO i Kukona znajdziecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone