Czytasz
Kwestionariusz 2020: mijający rok podsumowuje Olivia

Kwestionariusz 2020: mijający rok podsumowuje Olivia

Olivia, fot. Mikołaj Perełkiewicz, mat. promocyjne

Wszyscy lubimy końcoworoczne podsumowania. A 2020 z pewnością zapisze się w historii jako rok wyjątkowy. Dlatego postanowiliśmy podpytać ludzi kultury, co przyniosło im mijające 12 miesięcy i na co czekają w 2021. Nasz kwestionariusz Going. MORE tym razem wypełniła Olivia – inicjatorka cyklu imprez We Are Radar, związana z Unsound Festival DJ-ka, producentka i promotorka.

Rezydentka Unsound Festival. Jedna z pomysłodawczyń cyklu imprez We Are Radar. Członkini kolektywów: Radar, Oramics, Morskie Oko i Chrono Bross Crew. O kim mowa? Oczywiście o Olivii, DJ-ce, producentce i promotorce, która w listopadzie wydała swoją EP-kę Dancing Snake nakładem Pinkman. Wydawnictwo “zabiera nas na falujący rave we wnętrzu grobowca w samym sercu pustyni”, jak czytamy w opisie. Acidowy sznyt, hipnotyzujące melodie i orientalizujące rytmy – tego możemy spodziewać się po najnowszym materiale Olivii. A czym, oprócz pracy nad muzyką, zajmowała się przez ostatni rok? Odpowiedzi szukajcie poniżej.

Czy odkryłeś/odkryłaś jakąś nową pasję/hobby w 2020? 

Zaczęłam regularnie uprawiać jogę, co bardzo pomogło mi zachować zdrowie fizyczne i psychiczne. Poza tym skupiam się mocno na rozwijaniu swoich umiejętności producenckich, ucząc się obsługi nowego sprzętu i starając się bardziej dogłębnie zrozumieć cały proces tworzenia.

Co najprzyjemniejszego przydarzyło Ci się w 2020 roku? 

Zdecydowanie najwspanialsza rzecz jaka mnie spotkała to zajście w ciąże, więc ten rok to też rozpoczęcie dla mnie nowego etapu w życiu.

Czego najbardziej brakowało Ci przez mijający rok? 

Regularnego grania i podróżowania do klubów i na festiwale w różnych zakątkach świata.

Najlepsze wspomnienie z koncertu/imprezy/wydarzenia kulturalnego? 

Sprawdź też

Występ Underground Resistance na Unsound w 2013 r. 

Na co masz nadzieję w 2021?

Na powrót do normalności – nie tylko do grania na imprezach, czego ogromnie mi brakuje i za czym bardzo tęsknię, ale też na przeżywanie muzyki w większym gronie ludzi. Tęsknie za chodzeniem na wystawy, do kina, ostatnio nawet mam ogromną ochotę pójść do teatru. Brakuje mi ogromnie przeżywania sztuki w różnych aspektach. 

Mam nadzieję, że szczepienia przyspieszą powrót do życia, gdzie będzie można uczestniczyć bez ograniczeń w wydarzeniach kulturowych.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone