Czytasz
Oliwka Brazil znowu w środowisku rapowym. To początek jej nowej ery

Oliwka Brazil znowu w środowisku rapowym. To początek jej nowej ery

Oliwka Brazil

Jedna z bardziej kontrowersyjnych zawodniczek polskiej rap-sceny usunęła się na chwilę w cień. Wszystko wskazuje na to, że Oliwka Brazil wróciła na dobre.

Oliwka Brazil nawiązuje do Pandora Gate

Poprzedni kawałek Oliwki został opublikowany pod koniec marca. Teraz, po kilku miesiącach przerwy, artystka zaprezentowała najnowszy singiel pod tytułem Freestyle, w którym odniosła się m.in. do słynnej afery z polskimi youtuberami.

W kawałku Brazil opowiada o tym, że wraca do świata muzyki w nowej odsłonie oraz że ma zamiar zawładnąć polskim rynkiem muzycznym. Co więcej, mówi również o popularności, która jej zdaniem może generować zarówno zyski, jak i straty. Freestyle jest drugim singlem w dorobku artystki, który został opublikowany na jej własnym kanale w serwisie YouTube. Wcześniej wszystkie piosenki wydawane przez Oliwkę lądowały u Smolastego.

Producentem premierowego singla raperki jest WIKTOR, z którym artystka współpracowała podczas tworzenia numeru Mam już Dość. Ponadto muzyk jest producentem wykonawczym Smolastego i brał udział w pracach nad letnim radiowym hitem, czyli Nim zajdzie słońce oraz krążkiem Almost Goat. Wygląda na to, że muzyczne połączenie Oliwki oraz Smolastego nie dobiegło końca.

Oliwka Brazil pochopnie oceniona? Docenia ją dawna rywalka

Zapowiedź nowości

Co ciekawe, pod koniec numeru raperka zapowiada, że fani usłyszą się z nią ponownie już za tydzień. Identyczną informację przekazuje również na swoich social mediach. W takim razie można przypuszczać, że za kilka dni usłyszymy kolejne nowości.

Sprawdź też

Wszystko wskazuje na to, że podczas kilkumiesięcznej przerwy Oliwka zbierała swoje siły po to, żeby wrócić do muzycznego świata z przytupem. Co prawda nie opublikowała żadnej zapowiedzi następnego singla, jednak można się domyślić, że raperka właśnie to chce nam przekazać.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone