Czytasz
Ostatni koncert trasy Igo już niebawem! Jeszcze możecie złapać bilety

Ostatni koncert trasy Igo już niebawem! Jeszcze możecie złapać bilety

Ostatni koncert Igo

Igo zagra ostatni koncert ze swojej wiosennej trasy już za niewiele ponad tydzień. Artysta tym samym zamknie swój pierwszy solowy tour.

Pierwszy album na swoim

W styczniu ubiegłego roku, po wieloletnim graniu z zespołem Clock Machine oraz uczestnictwie w elektronicznym duecie Bass Astral x Igo, Igor Walaszek postanowił przeżyć swój debiut raz jeszcze.

W taki oto sposób zaczęła się jego przygoda z solowym wydawnictwem. Piosenkarz zaprezentował pierwszy singiel zapowiadający jego solową karierę, którym została Helena. Utwór szturmem wdarł się na listy przebojów. Wielokrotnie zajmował też pierwsze miejsca w czołowych polskich stacjach radiowych. Jak się szybko okazało, nowy materiał od Igo fenomenalnie sprawdza się również na żywo.

Tym bardziej nie warto przegapić nadchodzącego występu w Krakowie. Szykuje się ostatni koncert Igo w ramach jego trasy!

Ostatni koncert Igo

Wydany w listopadzie pierwszy solowy krążek Igo stanowi składającą się z 13 rozdziałów opowieść prezentującą dotychczasową drogę artystyczną. Album wymyka się utartym schematom polskiej muzyki popowej; w żaden sposób nie da się go zaszufladkować. Igo zawarł na krążku zbiór emocji, przeżyć i inspiracji, które połączone w całość stworzyły niezwykle eklektyczne wydawnictwo. Mimo tego płyta zachowuje spójność. Wydawnictwo wyprodukowały takie postacie jak: Bartosz Dziedzic, Aleksander Krzyżanowski, Magiera czy Jakub Jaworski (Gypsyandtheacidqueen). Co więcej, na płycie gościnnie udzielili się Mrozu, Błażej Król i Natalia Szroeder.

Sprawdź też
Premiery rapowe luty 2024

Bilety na ostatni koncert Igo znajdziecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone