Czytasz
Oto 4 premiery online Empiku, które warto obejrzeć w tym tygodniu

Oto 4 premiery online Empiku, które warto obejrzeć w tym tygodniu

Mela Koteluk Empik premiera online spotkanie wywiad Deep Purple LP streaming

Po burzowym czerwcu i mieszanym lipcu mamy w końcu prawdziwą letnią pogodę. Pamiętajcie jednak, że koronawirus wcale nie odpuścił i jeśli wychodzicie na miasto – róbcie to odpowiedzialnie.

Jeśli jednak planujecie spędzać najbliższe wieczory w domu, mamy dla Was dobrą informację. A nawet kilka, bo od wtorku do piątku odbywać się będą ciekawe wywiady w ramach empikowego cyklu #premieraonline. Spodziewajcie się różnorodności – od nowej książki Wydawnictwa Czarne, poprzez Melę Koteluk śpiewającą Baczyńskiego, a na dwóch pokoleniach gigantów muzyki rockowej kończąc.

Mela Koteluk, Kwadrofonik, 4 sierpnia

Zaczynamy od nieco zaskakujących połączeń. Mela Koteluk i zespół Kwadrofonik wzięli na warsztat poezję Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, czego efektem jest ich najnowsza płyta Astronomia Poety. Baczyński. Całość powstała z okazji 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Spotkanie poprowadzi dziennikarka Agnieszka Szydłowska.

Magda Działoszyńska-Kossow, 5 sierpnia

Wydawnictwo Czarne jest jednym z naszych ulubionych dostarczycieli książkowych przyjemności. Nowa pozycja w słynnej serii amerykańskiej to opowieść o mieście kontrastów – San Francisco. To tutaj przecinają się najnowsze technologie, hippisowskie dziedzictwo i artystyczna kopalnia bez dna. Spotkanie z Magdą Działoszyńską-Kossow poprowadzi Weronika Wawrzkowicz.

LP (z mikrokoncertem), 6 sierpnia

Sprawdź też
Playlista Roberta Lewandowskiego

Pokrzyżowane plany koncertowe to jedna z największych zmór 2020 roku. Niestety, problem ten dotknął również LP. Amerykańska wokalistka miała ruszyć w spektakularną światową trasę, ale wszyscy wiemy, jak to się potoczyło. Na szczęście, w ramach rekompensaty wyda album Live in Moscow i to właśnie wokół niego toczyć będzie się rozmowa w ramach #premieryonline. Dodatkowo, artystka zagra mikrokoncert!

Deep Purple (Don Airey), 7 sierpnia

Tego hard rockowego zespołu nie musimy nikomu przedstawiać. Jeden z najbardziej znanych zespołów na świecie wydaje nową płytę Whoosh! i w związku z tym, na pytania Michała Kirmucia (i Wasze!) odpowie klawiszowiec Deep Purple – Don Airey. Muzyk jest w zespole od 2002 roku, więc pamięta całkiem spory wycinek jego historii. Odkurzyliście juz swoje kolekcjonerskie winyle?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone