Czytasz
Oto piątek, który dał nam rap | Hip-hopowe premiery

Oto piątek, który dał nam rap | Hip-hopowe premiery

Hip-hopowe premiery

Nastał piąty dzień tygodnia, a więc rap ponownie nie daje o sobie zapomnieć. Oto najnowsze hip-hopowe premiery!

Musimy na chwilę otrząsnąć się z chwały i splendoru, związanego z sukcesem Blanki na Eurowizji. Mamy bowiem hip-hopowe premiery do obczajenia! Piątek jak to piątek, obrodził w kilka świeżych pozycji. Oto one!

FLORAL BUGS – KŁAMCZUCH

Floral Bugs to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci na aktualnej scenie rapowej. Jego mroczna, często kontrowersyjna stylistyka stała się już nieodzowną częścią całej postaci, którą wykreował z pomocą swojej twórczości. Dzisiaj ma premierę jego czwarty longplay. Bon appétit!

Z OKAZJI PREMIERY KŁAMCZUCHA FLORAL RUSZA RÓWNIEŻ W TRASĘ – BILETY TUTAJ

KOSA – BALANS | Hip-hopowe premiery

Kosa to niewątpliwie jeden z najbardziej eksperymentalnych raperów spod szyldu QueQuality. Jego stylówa wywodzi się z krakowskiego zagłębia elektronicznego oraz opiera się o charakterystyczne, bezkompromisowe teksty. Jego kolejny album właśnie wylądował. Na płycie udzielił się między innymi Paluch, Zdechły Osa czy Gedz.

KOSI x SZCZUR JWP – TWSNOTCZ

Pora na odrobinę oldschoolu! Kosi JWP wydaje dzisiaj swój kolejny album o wdzięcznej nazwie To Wydarzyło Się Naprawdę Oprócz Tego Co Zmyśliłem. Z pewnością zaliczamy tę pozycję do najbardziej kreatywnych tytułów tego roku. Sam Kosi to gwarancja jakości, więc oczekujemy od jego nowego solo co najmniej tak przyjemnego zaskoczenia, jak po nowym albumie Włodiego.

Sprawdź też
Sabrina Carpenter

Szpaku – UZUMAKI FORMA OSTATECZNA 

Nie samym pełnymi płytami człowiek żyje! Szpaku wydał wczoraj jeden z najmocniejszych singli tego roku. Kubi Producent postanowił zostać polskim Hansem Zimmerem i wypiekł bit pokroju muzyki wręcz filmowej. Szpaku z kolei od poprzedniej płyty przekazuje swoje emocje w muzyce w sposób niebywale autentyczny. Razem tworzą więc połączenie nie do podrobienia. Ponadto premiera singla była promowana w niecodzienny sposób. Szpaku i jego kosmita pojawili się na streamie na twitchu Nervariena dzień wcześniej, zapowiadając tajemniczy event na warszawskich schodkach. Dzień później Szpaku rzeczywiście puścił tam przedpremierowo swój singiel i zapowiedział kolejne ruchy.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone