Czytasz
Park Miliona Świateł błyszczy w Łodzi i Zabrzu. To już ostatnie dni!

Park Miliona Świateł błyszczy w Łodzi i Zabrzu. To już ostatnie dni!

Magiczne spotkania i atrakcje dla całej rodziny: Park Miliona Świateł zaprasza na odwiedziny w Łodzi i Zabrzu. Korzystajcie już teraz, bo kolejna okazja dopiero pojawi się dopiero za rok!

Park Miliona Świateł zaprasza na niezapomniane zimowe przygody, które idealnie sprawdzą się także w czasie trwających właśnie śląskich i łódzkich ferii zimowych. Jak podkreślają organizatorzy: to miejsce, łączące technologię multimedialną z magią bajek. Stworzone z myślą o rodzinach i osobach w każdym wieku, wystawy oferują niezwykłe doświadczenia i spotkania z bohaterami ulubionych opowieści. W Zabrzu czekają na was dekoracje, nawiązujące do Alicji z Krainy Czarów. W Łodzi będziemy natomiast podążać szlakiem Królowej Śniegu.

Park Miliona Świateł
Park Miliona Świateł, Zabrze, fot. mat. promocyjne

Rave w kosmosie? Jeszcze nie teraz, ale NASA zaprasza na techno

Jeszcze więcej atrakcji

Park Miliona Świateł podnosi poprzeczkę w stosunku do atrakcji z zeszłego roku. W Zabrzu czeka na Was fotobudka 360°, która w każdą sobotę pozwoli Wam zdobyć wyjątkową (i bezpłatną!) pamiątkę (w czasie ferii zimowych budka będzie dostępna także Łodzi). Z kolei w niedziele śląskie miasteczko odwiedzają futrzaste alpaki. Sprawią przyjemność zarówno najmłodszym, jak i starszym odwiedzającym. W Łodzi natomiast obejrzycie pokazy laserowe (w każdą sobotę i niedzielę co 30 minut od każdej pełnej godziny). Przejedziecie się też Kolejką Ekspres Polarny, która umożliwia dzieciom odkrywanie parku z perspektywy, która dostarcza im radości i ekscytacji. Ponadto, możecie przejść przez 400m2 świetlnego Labiryntu Królowej a także pojeździć wielobarwną karuzelą.

Park Miliona Świateł, Łódź, fot. www.cychner.wordpress.com

Idealne miejsce na randkę

Co więcej, już od czwartku Park Miliona Świateł zamieni się w wielokolorową krainę miłości. Kąpielisko Leśne w Zabrzu i Park Źródliska w Łodzi staną się idealnymi miejscami na randki dla wszystkich zakochanych. Cała oprawa nabiera bardziej romantycznego charakteru zarówno poprzez jego kolorystykę, jak i oprawę muzyczną. Ze spacerami nie musicie czekać do Walentynek. Parki czynne są aż 7 dni w tygodniu!

Sprawdź też

Wszystkie bilety, ale też informacje o ulgach, promocjach i pakietach znajdziesz na stronie parkmilionaswiatel.pl

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone