Czytasz
Polecamy: kogo zobaczyć na Undercity Festival

Polecamy: kogo zobaczyć na Undercity Festival

Undercity

Undercity Festival odbędzie się już za niewiele ponad tydzień. Warszawski Torwar zamieni się w kilkunastogodzinny maraton z klubową muzyką. Oprócz dużych nazwisk i rytmów 4/4 możecie się spodziewać nieco bardziej różnorodnych brzmień.

Dlaczego warto wpaść na Undercity? Wszyscy kojarzą Dixona czy Beyera, dlatego sprawdźcie nasze typy:

Honey Dijon

Didżejski wulkan energii i jedna z barwniejszych postaci w klubowym świecie. Honey Dijon urodziła się i wychowała w Chicago, skąd przeniosła się do Nowego Jorku. Zakorzeniona mocno w świecie mody i muzyki, Dijon stawiała swoje pierwsze kroki w didżejskim środowisku. Artystka jest również aktywistką na rzecz osób transpłciowych, z którymi się zresztą identyfikuje. Jej sety są wypełnione niesamowicie tanecznymi house’owymi bangerami i tego należy się spodziewać na Torwarze. 

Jacques Greene

Kanadyjski producent związany ze stajnią LuckyMe. Produkował dla Tinashe czy How to Dress Well i remiksował utwory Radiohead i Shlohmo. Ma na swoim koncie wiele świetnych singli i EP-ek, a także debiutancki longplay wydany w 2017 roku. Feel Infinite to zbiór kompozycji, które oddają hołd utopijnemu klubowemu światu. Muzycznie Greene porusza się po różnych stylistykach – od future garage, muzyki bassowej, aż po r’n’b i house. Dlaczego warto na niego pójść podczas Undercity? Bo będzie to set zupełnie inny od pozostałych.

Randomer

Aktywny na klubowej scenie od dekady. Randomer ma na swoim koncie masę rewelacyjnych singli. Wydawał muzykę w tak uznanych wytwórniach, jak L.I.E.S Recordings, Hemlock, Turbo czy Perc Records. Brytyjczyk grywa w największych klubach na świecie, od Niemiec, poprzez kraje Beneluksu, aż do UK. Jego sety to mieszanka techno i UK bassu.

Sprawdź też
Walentynki 2024

Matrixxman

Z całej czwórki naszych rekomendacji, to właśnie Matrixxmanowi najbliżej do klasycznego techno. W Warszawie zagra wspólnego seta z Ø [PHASE]. Amerykański producent i didżej ma w swojej dyskografii pokaźną liczbę techno bangerów. Jego płytki wydawały takie labele, jak np. Spectral Sound, Dekmantel, Ghostly International czy Herrensauna. 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone