Czytasz
Powiew świeżości na Art Fresh Festival

Powiew świeżości na Art Fresh Festival

Art Fresh Festival

Już 10 marca rusza 10. jubileuszowa edycja Art Fresh Festival. 80 artystów z całego świata zaprezentuje swoje prace w Sheraton Warsaw Hotel. Obrazy, fotografie, rzeźby, grafiki, ilustracje i ceramika wypełnią mury warszawskiego hotelu zmieniając go w prawdziwy salon sztuki.

Art Fresh Festival organizowany jest od 10 lat. Efekt współpracy pomiędzy artystami, organizacją Friends of Warsaw oraz dyrekcją Sheraton Warsaw Hotel to zróżnicowany przegląd sztuki nowoczesnej obejmujący niemalże wszelkie techniki. To również szansa dla młodych twórców na promocję swojej działalności, a także galerzystów chcących zareklamować prowadzone przez nich instytucje kulturalne. Wśród artystów, oprócz świeżych nazwisk, znajdą się również ci o uznanym dorobku artystycznym.

Art Fresh Festival
Joanna Krajewska

Art Fresh Festival organizowany jest od 10 lat. Efekt współpracy pomiędzy artystami, organizacją Friends of Warsaw oraz dyrekcją Sheraton Warsaw Hotel to zróżnicowany przegląd sztuki nowoczesnej obejmujący niemalże wszelkie techniki. To również szansa dla młodych twórców na promocję swojej działalności, a także dla galerzystów chcących zareklamować prowadzone przez nich instytucje kulturalne. Wśród artystów, oprócz świeżych nazwisk, znajdą się również ci o uznanym dorobku artystycznym.

Warszawski targ sztuki skierowany jest także do prywatnych kolekcjonerów i pasjonatów sztuki. To doskonała okazja na poszerzenie swoich zbiorów o oryginalne, odważne dzieła. To także szansa na bezpośredni kontakt z twórcami – kreatywny networking, rozmowy o najnowszych trendach sprzyjają twórczej wymianie myśli, która dla organizatorów przedsięwzięcia stanowi integralny punkt każdej kolejnej edycji Art Fresh Festival.

Więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

Cover: Magdalena Jankowska

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone