Czytasz
Premiera: posłuchaj nowych singli duetu Coals

Premiera: posłuchaj nowych singli duetu Coals

Śląski duet Coals prezentuje nie jeden, a dwa premierowe single i zaostrza apetyty przed wyczekiwanym krążkiem Tamagotchi.

Młodzi, zdolni i kumaci są Kasia Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski – muzycy duetu Coals. Są także modnie ubrani w retro ciuchy i świetnie prezentują się na pomysłowej okładce debiutu. Co więcej, wypuścili właśnie dwa świeżutkie utwory, w tym jeden we współpracy z uznanym w środowisku producentem Piotrem Kalińskim aka Hatti Vatti. Premierowe single zatytułowane są VHS Nightmare i Hauntology i już samymi tytułami nawiązują do coraz popularniejszych zjawisk retromanii oraz najntisowej stylistyki. Zapomnijcie o początkowym wannabe-islandzko-martyrologicznym anturażu formacji i przywitajcie nową, lepszą wersję Coals. Poniżej barwny opis nadchodzącego albumu Węgielków:

„Tamagotchi LP to album bardzo współczesny, choć na wskroś przesiąknięty nostalgią. Inspiracje folkiem i klipami z MTV, łączą się tu z najbardziej aktualnymi odmianami hip-hopu. Na cykających hi-hatami, zbasowanych instrumentalach Łukasza Rozmysłowskiego, Katarzyna Kowalczyk płynnie przechodzi od elfich wokaliz do nieśmiałych rapsów. Efektem jest emocjonalnie zdystansowana, introwertyczna muzyka dla wszystkich, dla których najlepsza impreza oznacza wieczór w domu z YouTubem, a najlepszy rave to ten w ich głowie. Premierze płyty będzie towarzyszyć trasa koncertowa.”

Jak widzicie i słyszycie – jest na co czekać. Spodziewajcie się powiewu odświeżonego powietrza prosto z najntisowych blokowisk, zastrzyku młodocianej energii i szczypty nostalgicznych melodii. Przecież każdy z nas marzy o zaopiekowaniu się własnym Tamagotchi, nieprawdaż?

VHS NIGHTMARE/HAUNTOLOGY: 

Sprawdź też

Bilety na część nadchodzącej trasy, wyczekiwanej równie długo, jak kolejny album Wu-Tang Clanu, znajdziecie w aplikacji i na stronie Going.: WARSZAWA | LUBLIN 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.