Czytasz
PRO8L3M rusza w ALL-IN 22 TOUR, by zagrać wszystkie hity

PRO8L3M rusza w ALL-IN 22 TOUR, by zagrać wszystkie hity

ALL-IN 22 TOUR

Duet Oskara i Steeza przyzwyczaił nas do regularnych premier albumów. Tym razem pora na krótką przerwę. Najbliższa trasa to celebracja dotychczasowego dorobku artystów.

ALL-IN 22 TOUR to jedyna tegoroczna trasa klubowa zespołu PRO8L3M.Oskar i Steez zagrają przekrój twórczości, podsumowujący prawie dekadę obecności na scenie. Z tej okazji czeka Was całkowicie nowe liveshow, stworzone z wykorzystaniem ostatnich osiągnięć technologicznych.

W ubiegłym roku światło dzienne ujrzał album Art Brut 2, który był zarazem zwieńczeniem kultowego już projektu. Jak pisałem:

Art Brut do dziś jest jednym z najbardziej chwytliwych albumów w historii PL rapu. Perfekcyjnie pocięte przez Steeza sample z klasyków napędzały Oskara, który był mocno zmotywowany, żeby pokazać scenie, na co go stać. Traczki jak Jakby kończył się czy Pan Bóg Twój to wzór w kwestii kompozycyjnego mariażu wokalnych fraz z rapowym wokalem. Drugi Art Brut również w tej kwestii nie odstaje.

Ale dyskografia PRO8L3MU nie kończy się na Art Brutach. Najwierniejsi fani pamiętają przełomowe EP-ki z początku działalności duetu, które pokazały podziemnej scenie rapowej, jak należy korzystać z offbeatu. Chwilę później Oskar i Steez rządzili już mainstreamem za sprawą świetnego pełnoprawnego debiutu, czyli albumowi PRO8L3M.

Sprawdź też
proxl3m experi3nce PRO8L3M

Czas leci, jak szalony. Łatwo zapomnieć o tym, co było tydzień temu. Cofnięcie się do poprzedniej dekady, to prawdziwa podróż w czasie. Dobrze, że chłopaki dają odetchnąć i tworzą okazję do powrotu i podsumowania. ALL-IN 22 TOUR zapowiada się na przepełnioną bangierami trasę, która pozwoli usłyszeć fanom ich wszystkie ukochane utwory. I to ma znaczenie.

KUP BILETY NA ALL-IN 22 TOUR

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone