Czytasz
OUTPOST IN5TALAC7A – wyjątkowy projekt PRO8L3Mu

OUTPOST IN5TALAC7A – wyjątkowy projekt PRO8L3Mu

Outpost

PRO8L3M z okazji premiery najnowszego materiału zaprasza na podróż po świecie cyfrowej dystopii. Finałem będzie przedpremierowy odsłuch nadchodzącego albumu “Widmo”. To pierwsze tego typu wydarzenie integrujące muzykę, fanów, artystów, sztuki wizualne i wirtualne.

Tytułowy OUTPOST (eng. an outlying or frontier settlement) to fragment wirtualnego świata, osadzony w naszej rzeczywistości – wychodzący poza granice, który możemy fizycznie zwiedzić.

KUP BILET

To świat, z którym na każdym etapie zanurzania się w doświadczeniu, wchodzimy w dialog, zarówno za pomocą technologicznych interfejsów, jak i całkowicie realnych doświadczeń. Multisensoryczna i w pełni oparta na interakcji odbiorca-medium instalacja, oparta będzie w 100% na doświadczeniu wynikającym z obcowania z różnymi formami technologii.

Na kilka dni postindustrialna, niewykorzystywana do tej pory przestrzeń na warszawskiej Pradze, zmieni się w świat, gdzie granice pomiędzy tym, co cyfrowe a namacalne, staną się nieostre. W jakim kierunku podąża nasza cywilizacja – cyfrowej utopii czy dystopii? Czy wszystkiego możemy doświadczyć cyfrowo? Na te pytania będą starali się odpowiedzieć twórcy instalacji wraz z duetem PRO8L3M.

Sprawdź też
Bletka Kizo

Finał doświadczenia w postaci wyjątkowego, przedpremierowego odsłuchu albumu „Widmo”, zintegruje doświadczenia, dając możliwość osobistego obcowania z muzyką i dialogu z zaskakującą przestrzenią. Będzie to całkowicie nowy, wizualny i cyfrowy język prezentacji muzyki.

Za stworzenie OUTPOST – IN5TALAC7A odpowiadają wspólnie z duetem PRO8L3M MELT, wielokrotnie nagradzane studio, tworzące unikalne doświadczenia z pogranicza digital art i nowych technologii oraz OUTRAGE – agencja zajmująca się kreacją, produkcją i komunikacją niestandardowych projektów z obszaru rozrywki i kultury, integrująca je ze światem reklamy.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone