Czytasz
Run-DMC zagra swój ostatni koncert, a w drodze jeszcze dokument o składzie

Run-DMC zagra swój ostatni koncert, a w drodze jeszcze dokument o składzie

RUN-DMC

Nie tylko nasze legendy wracają na scenę. Run-DMC zapowiedziało swój ostatni występ na żywo przy okazji realizacji dokumentu.

Run-DMC ogłosiło ostatni koncert, który zbiegnie się z nagrywaniem nowego filmu dokumentalnego. W wywiadzie dla Rock the Bells Darryl DMC McDaniels ujawnił, że ikoniczna grupa zamknie wydarzeniową historię za sprawą pojawienia się wiosną w nowojorskim Madison Square Garden.

To koniec Run-DMC. Żeby Run-DMC wrócili, The Beatles musieliby znowu zacząć koncertować. Czy to może się zdarzyć? – podkreślił artysta. – Ostatni koncert, który kiedykolwiek zrobimy, będzie w Madison Square Garden w kwietniu. To będzie także część ostatniego odcinka dokumentu, który tworzymy. Ostatni koncert Run-DMC w historii. Bo nadszedł czas, aby Run poszedł być Paulem McCartneyem, a ja Johnem Lennonem. Zrobiliśmy to, co mogliśmy zrobić. Wspomniał również, że na koncercie pojawi się wiele legend hip-hopu, takich jak Ice-T czy Wu-Tang Clan. Czy pojawi się jeszcze ktoś? Tego na pewno dowiemy się niebawem.

Dokument o legendarnym składzie

Darryl zapowiedział również film o grupie. Ma być on dystrybuowany przez Netflix, chyba że ktoś przedstawi jeszcze lepszą ofertę. Co więcej, DMC porównał nadchodzący projekt do dokumentu o Dr. Dre i Jimmym Iovinem z 2017 roku o tytule The Defiant Ones. Ostatni odcinek bądź też część materiału będzie pochodzić z pożegnalnego koncertu.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone