Czytasz
sanah, Paluch, Stachursky i inni – ruszamy w PlenR!

sanah, Paluch, Stachursky i inni – ruszamy w PlenR!

sanah, kadr z teledysku "2:00", mat. promocyjne

Plenerki nasze kochane – takich inicjatyw nigdy za wiele. Rusza kolejny cykl wakacyjnych koncertów, który obejmie parę miast. Widzimy się w Warszawie, Gliwicach, Żywcu i Poznaniu!

Pozytywne wibracje i plenerowe szaleństwo to coś, czego chyba wszyscy teraz potrzebujemy. Cykl letnich koncertów w paru miastach Polski to kwintesencja tego, o co chodzi w wakacjach. Artyści, którzy rozgrzewają publiczność już od pierwszych utworów, pyszne jedzenie, świeże powietrze, idealnie chłodne wieczory i chillout z najbliższymi znajomymi. Wszystko to w maksymalnym bezpieczeństwie, a jednocześnie pełnej (muzycznej!) wolności – piszą organizatorzy.

Trudno się nie zgodzić, bo line-up nowego wakacyjnego cyklu jest jak najbardziej wolny od gatunkowych ograniczeń. Obok znanego wszystkim fanom polskiego hip-hopu KęKę czy Palucha, wystąpi laureatkach Bestsellerów Empiku – sanah. To nie koniec niespodzianek, bo PlenR opanuje doskozzza. Chyba tego pana nikomu przedstawiać nie trzeba – Stachursky zagra na Letniej Scenie Progresji już w lipcu. A jeśli zamiast rejwowych klimatów w stylu trans wolicie gitary i pianino – proszę bardzo! Na tej samej scenie usłyszycie formację Nocny Kochanek a na gliwickiej
Summer Arenie pop-rockowe ballady od Baranovkiego.

Sprawdź też
grzyby


Szykujcie krem do opalania, okulary przeciwsłoneczne i oczywiście maseczki. Seria koncertów powstała przy wsparciu ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Bilety złapiecie w Going. od 22.04!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone