Czytasz
Samsung Galaxy Campus – jak połączyć nowe technologie, naukę i kulturę

Samsung Galaxy Campus – jak połączyć nowe technologie, naukę i kulturę

8 października na terenie warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej startuje cykl wydarzeń dotyczący nowych technologii i ich miejsca w codziennym życiu.

Samsung Galaxy Campus to całodzienna strefa łącząca światy nauki, kultury i rozrywki pod wspólnym mianownikiem. Oprócz warszawskiego przewidziane są jeszcze dwa wydarzenia – 15 października na Politechnice Gdańskiej i 22 października na Politechnice Łódzkiej.

Nowoczesne technologie to dla nas codzienność – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Komputery i smartfony stały się dla nas naturalnym rozszerzeniem, narzędziami pracy i środkiem wyrazu tego, co myślimy i co chcemy powiedzieć – niezależnie, czy jest to tekst, grafika, czy post na Instagramie. Czasem jednak czujemy się przeładowani treściami, a od ekranów bolą nas oczy i głowy.

W ramach Galaxy Talks eksperci tacy jak Marek Kawecki – prezes Instytutu Lema, Janina Bąk oraz Michał Sadowski – prezes Brand24 powiedzą, jak w dobie wszechogarniającej nas elektroniki zadbać o własny dobrostan, co zrobić z urządzeniami, których już nie używamy, jakie będą technologie przyszłości używane w nauce oraz biznesie i jak zmienią one nasze życie w społeczeństwie.

Miły ATZ, fot. materiały promocyjne

Nie zapominajmy o rozrywce

Życie nie polega tylko na pracy i byciu poważnym, dlatego w ramach Samsung Galaxy Campus czekają na Was artyści z czołówki polskiego popu: Bovska, Mery Spolsky czy Vito Bambino. DJ set zagra Tycjana a na deser wystąpią najbardziej rozpoznawalni polscy stand-uperzy – Piotr Szumowski i Sebastian Rejent. Studenci uczestniczący w wydarzeniu będą również mogli wziąć udział w interaktywnych rozrywkach zainspirowanych innowacjami Samsunga. Zawsze zastanawiało Cię, ile złożeń wytrzyma Galaxy Z Flip4? Teraz będzie okazja, żeby to sprawdzić! Oprócz tego na specjalnym stoisku spersonalizujecie swoje urządzenie, a w trakcie całego wydarzenia będą odbywały się konkursy z nagrodami.

Najlepsze na koniec – jeśli oddasz swój dotychczasowy smartfon, możesz wesprzeć Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Otrzymasz też bonus od Samsung na zakup nowego telefonu.

Jak to działa?

  • Przynieś telefon, którego chcesz się pozbyć.
  • Zostaw go obsłudze.
  • Wyczyścimy Twoje dane, odzyskamy części zdatne do ponownego użytku, resztę poddamy profesjonalnej utylizacji.
  • Środki pieniężne pozyskane w tym procesie przekażemy na konto Fundacji, aby mogła realizować swoje cele statutowe i pomagać dzieciom.
Vito Bambino, fot. materiały promocyjne

Całość jest inspirowana najnowszym telefonem Samsung Galaxy Z Flip4, który – poza tym, że dosłownie zagina czasoprzestrzeń – ma funkcję fotografowania i filmowania pod dowolnym kątem. Tiktokerki i Tiktokerzy wiecie, co robić, nie?

Tutaj sprawdzicie laureatów poprzedniej edycji konkursu

Ważne – wydarzenie jest bezpłatne, wymaga tylko rejestracji na stronie www.galaxycampus.pl. Teraz już nie masz wymówek – widzimy się w Warszawie, Gdańsku lub Łodzi.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone