Czytasz
SBM FFestival odbędzie się w 2023! Co już wiemy o tym wydarzeniu?

SBM FFestival odbędzie się w 2023! Co już wiemy o tym wydarzeniu?

SBM FFestival 2023

Po zeszłorocznym ogromnym sukcesie, jakim było święto fanów SBM Label na warszawskim Bemowie, największa wytwórnia rapowa w Polsce organizuje kolejne olbrzymie wydarzenie. SBM FFestival 2023 is a thing!

Fenomen popkulturowy, symbol pokolenia… Hype na SBM można nazywać przeróżnie, ale nie można odmówić mu ogromnego wpływu na współczesną polską muzykę. Mimo perturbacji i rozłamów, o których wspominał Solar w swoim mocnym singlu z początku roku, to wciąż największa i najbardziej wpływowa wytwórnia rapowa w Polsce. Zeszłoroczny SBM FFestival był olbrzymim wydarzeniem na kilkadziesiąt tysięcy osób. Żaden pojedynczy label w Polsce nie mógłby nawet pomarzyć o takich wynikach. Również w tym roku będziemy mogli doświadczyć tego niepowtarzalnego wydarzenia. SBM FFestival wróci na Lotnisko Bemowo w dniach 23-26 sierpnia 2023 roku. Line-up oraz inne informacje będą stopniowo ogłaszane, ale nie oszukujmy się: kilku wielkich ksyw możemy być pewni.

SBM FFestival 2023

Nie tylko SBM

Pamiętajmy, że SBM FFestival to nie tylko stricte artyści z samej wytwórni. W trakcie zeszłej edycji roiło się od dużych ciekawych ksyw niepowiązanych bezpośrednio z labelem. Tak o to widownię SBM-u zachwycił między innymi Zdechły Osa czy KęKę. Ponadto niebywały występ dał Young Multi, który został przyjęty najcieplej ze wszystkich gości. SBM nie zamykał się też na artystów spoza Polski. Swój koncert zagrała także ukraińska Kalush Orchestra, która wprowadziła odmienny, odświeżający vibe do całej imprezy.

Presale wystartuje u nas 11 maja o 12:00. Znajdziecie go w tym miejscu!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone