Czytasz
Ale że Hałastra z schafterem?! Nowy singiel 2020 już hula

Ale że Hałastra z schafterem?! Nowy singiel 2020 już hula

Nowy singiel 2020

Kolejny czwartek, kolejna nowość od najpotężniejszego kolektywu tego roku. Tym razem nowy singiel został nagrany przez praktycznie samych niewidzianych wcześniej raperów spoza 2020. Jak brzmi 100k euro?

Za nami najspokojniejsza i najbardziej klimatyczna nowość z club2020 (oczywiście jak do tej pory). Nowy singiel 2020 to nocny szlagier do puszczania w aucie lub na słuchawkach, byle w nieco większym niż zwykle skupieniu. Łajzol udzielił się na refrenie, a otwierające zwrotki są autorstwa Hałastry. Warto zaznaczyć, że trzej panowie fenomenalnie wpasowali się w stylistykę. A tu jeszcze całość zamykają Kukon z schafterem!

Tego ostatniego słyszymy pierwszy raz od dosyć dawna. Niestety nie dostaliśmy zbyt wiele, bo autor Audiotele rzucił ledwie kilka wersów na końcu utworu. Całość jednak prezentuje się bardzo konkretnie i wydaje się mocną opozycją do dynamicznych premier z tego kręgu.

Singiel 2020

Eklektyczny projekt

club2020 będzie raczej przeciwieństwem bezpiecznego i namolnie spójnego albumu.

Każdy utwór reprezentuje inny styl zarówno produkcyjnie, jak i rapowo. Każda kolejna premiera zaskakuje, potwierdzając, że idea zakładająca zgromadzenie tylu artystów powinna zaowocować niecodziennymi połączeniami. Będzie nieregularnie i szalenie? Tak można przypuszczać. Dodatkowo ciągłe żonglowanie postaciami spoza wytwórni jeszcze bardziej podkręca apetyty.

Sprawdź też
Malibu Barbie

Nowy singiel 2020 to tylko czubek góry lodowej. Czytaj więcej o nowościach w rapach!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone