Czytasz
Slums Attack wraca do gry. Peja i DJ Decks ponownie razem!

Slums Attack wraca do gry. Peja i DJ Decks ponownie razem!

Slums Attack

Do niedawna zapewne nikt nie myślał o nowych numerach wydanych przez Slums Attack. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich duet zapowiedział powrót.

Nowy krążek już niebawem

Jakiś czas temu w sieci można było zauważyć sygnały, które Peja i DJ Decks wysyłali swoim fanom. Publikowane podpowiedzi sugerowały, że coś jest na rzeczy, jednak takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba żaden ze słuchaczy. Muzycy oficjalnie zapowiedzieli kolejny album duetu Slums Attack, który ukaże się już w tym roku.

Premiera wydawnictwa zatytułowanego depeche_mood odbędzie się 6 grudnia i będzie to pierwszy wspólny krążek muzyków od 2012 roku. Z informacji wynika, że do tej pory nagrali dziewięć kawałków. Nie zabraknie również numerów, w których gościnnie pojawią się inni raperzy, jednak jak na razie nie zostały ujawnione żadne ksywy.

Tede i Peja wciąż na wojennej ścieżce. Ten pierwszy znów zaatakował

Slums Attack: spoiler nowej muzyki

Warto wspomnieć, że album został zapowiedziany w formie transmisji na żywo, podczas której Peja i DJ Decks nie tylko rozmawiali o procesie twórczym, ale również zaprezentowali kilka snippetów będących przedsmakiem tego, co usłyszymy na depeche_mood. Wśród nich znalazł się numer Na swoim, który został zrealizowany bez obecności innych muzyków.

Sprawdź też
Tłuste bity

Przypomnijmy również, że siedem miesięcy temu w serwisach streamingowych ukazał się numer zatytułowany XXXL. Być może premiera tego kawałka to pewnego rodzaju namiastka klimatu, w jakim zostanie utrzymana nadchodząca płyta.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone