Czytasz
Taco Hemingway ujawnił tracklisty nadchodzących albumów – są niespodzianki!

Taco Hemingway ujawnił tracklisty nadchodzących albumów – są niespodzianki!

Znamy już wszystkich gości i producentów, którzy pojawią się na dwóch nadchodzących albumach Taco Hemingwaya. Są starzy znajomi, są też nowe nazwiska.

Przed drugą turą wyborów prezydenckich dostaliśmy mocny strzał w postaci Polskiego Tanga, a pod koniec lipca wjechał trapowo-reggaetonowy singiel Michael Essien Birthday Party. Taco Hemingway ujawnia teraz kolejne szczegóły dotyczące nadchodzących płyt.

Na poniższych grafikach możecie zobaczyć wszystkich producentów, których bity usłyszymy na Europie i Jarmarku. Do tego oczywiście dochodzą featuringi, wśród których znalazło się kilka ciekawych nazwisk.

O tym, że Taco współpracuje z Arturem Rojkiem mogliśmy się przekonać m.in. za sprawą nowej wersji A miało być jak we śnie, utworu z drugiej płyty byłego lidera Myslovitz. Jeden z najpopularniejszych polskich wykonawców pojawi się na Jarmarku w trzech częściach numeru Łańcuch. Z rapowych gościnek: będzie Gruby Mielzky, będą Bedoes, Szpaku i OKI, a także Borucci, stały współpracownik Taco, który pokaże tym razem swoje rapowe skille. Nas ciekawią bardzo zwrotki Kachy Kowalczyk z Coals i CatchUpa.

Jeśli chodzi o skład producentów – Zeppy Zep, Rumak czy Borucci to już znane z poprzednich płyt Taco nazwiska. Fajnie, że na hip-hopowej płycie ponownie usłyszymy bity od Bartka Kruczyńskiego, znanego też jako Pejzaż, który produkował już dla Sokoła czy Rosalie.

Sprawdź też

Premiera Europy i Jarmarku zapowiedziana jest na 4 września. Czekanko!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone