Czytasz
Taco Hemingway z premierowym utworem – będą dwa nowe albumy!

Taco Hemingway z premierowym utworem – będą dwa nowe albumy!

Taco Hemingway Jarmark Europa dwa nowe albumy premiera Going. MORE

Po pierwsze – właśnie wleciał świeżutki numer od Taco Hemingwaya. Po drugie – szykujcie się na dwie nowe płyty od tego popularnego rapera.

Dwa dni przed wyborami prezydenckimi Taco Hemingway wypuścił agresywny, wyrażający jego niezadowolenie z tego, co dzieje się w naszym kraju singiel Polskie Tango. Poszło viralowo, utwór udostępniali nie tylko fani, ale również matki, ojcowie i nauczyciele. Singiel, który jest oficjalną zapowiedzią albumu Jarmark ma obecnie 14 mln odtworzeń na YouTube.

A teraz przejdźmy do świeżego kawałka zatytułowanego Michael Essien Birthday Party. Tutaj mamy już stricte trapowy bit (za który odpowiadają Zeppy Zep i Keeko), nawijkę na autotune i o wiele luźniejsze wersy niż w poważnym Polskim Tangu. I taki jest plan – Taco Hemingway wyda dwa albumy, które powstawały w tym samym czasie i które różnią się od siebie o 180 stopni. Jak mówi sam artysta: „Jarmark trzymał mnie w tematycznych ryzach, zmuszał do skupienia na poruszonym temacie. Europa dawała mi pole do folgowania, podśpiewywania, ponarzekania i popierdolenia, tak jak robię to dokładnie w tym momencie.” Raper wspomina, że praca nad Europą była swego rodzaju oddechem i odpoczynkiem od pracy nad Jarmarkiem, na którym porusza cięższe i poważniejsze tematy.

Taco Hemingway Jarmark Europa dwa nowe albumy premiera Going. MORE

Artysta dodaje również, że albumy zostaną wydane osobno, tak, aby słuchacze mogli zdecydować, która wersja Taco bardziej im odpowiada. Nie oznacza to oczywiście, że nie mogą spodobać się obie.

Sprawdź też

A Wy, którą płytę Taco Hemingwaya wybierzecie?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone