Czytasz
Targi Rzeczy Ładnych zapraszają na edycję TRŁ KATOWICE!

Targi Rzeczy Ładnych zapraszają na edycję TRŁ KATOWICE!

Ładne meble, lampy, ceramika, plakaty czy tkaniny z pewnością umilają codzienność. Chcesz je znaleźć? Skieruj kroki na Targi Rzeczy Ładnych.

W tym roku Targi Rzeczy Ładnych odbywają się w Warszawie (10-11 grudnia) i Katowicach (17-18 grudnia). Przez dwa kolejne weekendy uczestnicy będą mogli zapoznać się i zakupić przedmioty codziennego użytku, nad których wzornictwem czuwają twórcy najciekawszych polskich marek. Edycja stołeczna to prawdziwa designerska petarda, która pod jednym dachem zbierze niemal 300 wystawców.

Targi Rzeczy Ładnych
Trzask Ceramics, fot. materiały promocyjne

Celem imprezy jest promocja i popularyzacja dobrego designu dostępnego dla szerokiej publiczności. Chcemy odczarować elitarność pojęcia “design”, pokazać jak istotną rolę odgrywa on w codziennym życiu – podkreślają organizatorzy wydarzenia. Dodają też: – Cenimy estetykę i funkcjonalność przedmiotów. Dostrzegamy deficyt tych pojęć w rzeczywistości, która nas otacza i chcemy to zmienić.

I rzeczywiście, Targi Rzeczy Ładnych starają się poszerzać grono zaangażowanych odbiorców. Inspirują do poszukiwania własnego stylu i umożliwiają zagłębienie się w świat współczesnego designu. Nie trzeba go z trudem tropić w sieci, gdyż wystarczy po prostu zajrzeć na TRŁ. Organizatorzy tworzą w ten sposób platformę wymiany pomiędzy twórcami a klientami. Nie zapominają także o edukacji, na co zwraca uwagę Ajka Mroczkowska, współorganizatorka imprezy: – Mamy nadzieję, że prezentacje dotyczące projektowania, panele dyskusyjne i warsztaty z projektantami i producentami będą kopalnią wiedzy dla wszystkich zainteresowanych designem i tych, którzy chcą zawodowo funkcjonować na tym rynku.

Targi Rzeczy Ładnych
Targi Rzeczy Ładnych: Katowice

W gronie wystawców znajdziemy zarówno marki o wyrobionej pozycji , jak i gorących newcomerów. Wiele z nich może pochwalić się ciekawą historią, część jest tworzona przez teamy rodzinne. Warto więc wsłuchać się w ich opowieści.

Sprawdź też

Pszczoła i Niedźwiedź, czyli córka i ojciec, fot. materiały promocyjne

Oprócz “klasycznych” stref targowych, przewidziano miejsce dla producentów zagranicznych, których obiekty są dostępne w polskich showroomach i sklepach oraz artystów, trudniących się restauracją mebli i dodatków. Na odwiedzających czekać będzie też przestrzeń z ofertą dla najmłodszych. Znajdziemy tu dedykowane meble, książki oraz zabawki. I małych, i dużych ucieszy też strefa gastronomiczna z pysznymi przekąskami.

Kup bilety na TRŁ ZIMA! i TRŁ KATOWICE!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone