Czytasz
Krakowski kolektyw Techno Rączka prezentuje TOR2

Krakowski kolektyw Techno Rączka prezentuje TOR2

Technorączka

TOR2 to nowy przystanek w muzycznym rozkładzie jazdy Krakowa Już 26 maja krakowski kolektyw Techno Rączka zaprasza na zupełnie nową odsłonę ich flagowego wydarzenia.

Pod sympatycznie brzmiącą nazwą Techno Rączka kryje się krakowski kolektyw promujący muzykę elektroniczną. Od 2016 roku tworzą cykliczne wydarzenia mające na celu rozwój kultury i sztuki alternatywnej. Wzorem największych metropolii, takich jak Berlin, Londyn, Amsterdam, czy Paryż, aranżują obiekty dawnych magazynów, hal produkcyjnych czy hoteli, dając możliwość mieszkańcom Krakowa i okolic na odkrycie nowej jakości rozrywki w postindustrialnej przestrzeni.

„Wierzymy, że powstanie oddolnych inicjatyw, otwarcie na nowe miejsca, wzorce oraz trendy pozwoli skierować muzykę i sztukę alternatywna na nowe tory. Stąd nazwa naszego flagowego wydarzenia TOR” – Techno Rączka Ich ostatnim dużym sukcesem była marcowa impreza w podziemiach hotelu Forum. Historyczny obiekt znany z wielu alternatywnych inicjatyw, wypełnił się nie tylko mocnym elektronicznym brzmieniem, ale również liczną grupą fantastycznie bawiących się uczestników. Najwyższą, jakość muzycznych doznań zapewniła szóstka artystów, w tym pochodzący z Włoch duet 999999999.

26 maja – TOR2 to następna bardzo ważna data w muzycznym kalendarzu na rok 2018. Tym razem tory prowadzące do niezbadanych industrialnych przestrzeni, mają swój przystanek końcowy na Gromadzkiej 46. Jest nim magazyn, który oferuje ponad 1500 m2 przestrzeni idealnie skrojonej pod imprezę najwyższych lotów. Swoją muzyką wypełni go dwójka artystów z Berlina: Charlton i SPFDJ. Na głównej scenie zagrają również: wschodząca kijowska gwiazda Daria Kolosova oraz członkowie kolektywu Anatomy Of Mashup. Na zewnątrz czekać będzie On Lemon Stage, na której wystąpią najlepsi Krakowscy DJ-e: Eta Hox, Kixnare, Rusałka i Człowiek Bakłażan. Zaserwują publiczności nieco luźniejsze brzmienia. Organizatorzy przygotowali także strefę chillout i foodtruck. TOR2 będzie jak dotychczas największym przedsięwzięciem krakowskiego kolektywu Techno Rączka. Dziewięciogodzinna impreza w przemysłowej powierzchni na Gromadzkiej 46 to idealna propozycja na rozpoczęcie sezonu festiwalowego. Takiego wydarzenia w Krakowie jeszcze nie było!

Impreza odbędzie się w magazynie przemysłowym przy ulicy Gromadzkiej 46. Ponad 1500m2 powierzchni, 2 sceny i 9 godzin grania – tak w liczbach prezentuje się TOR2!

cover photo: M. Bernas

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone