Czytasz
6ix9ine nie boi się o swoje życie, ale inni o jego – tak. Odwołano mu koncert

6ix9ine nie boi się o swoje życie, ale inni o jego – tak. Odwołano mu koncert

6ix9ine

Choć 6ix9ine ma wielu fanów, to przez karierę zdążył prawdopodobnie zebrać równie wielką liczbę osób, które jawnie go hejtują, a nawet posuwają się do gróźb. Skutkuje to wieloma nieprzyjemnościami.

Stanowcza decyzja organizatorów

Występ Tekashiego był zaplanowany na czwartek 20 lipca. Wraz z Yailin La Más Viral miał zaprezentować wspólny utwór Pa’ Ti na gali Premios Juventud. Niestety przez ostatnie pogróżki wobec rapera policja zabroniła mu pojawienia się na scenie w obawie o jego życie. Taki obrót spraw bardzo rozczarował fanów, którzy liczyli na pojawienie się artysty na imprezie.

Sam 6ix9ine również był zawiedziony decyzją organizatorów i nawet zaproponował dodatkowe rozwiązania, czyli zwiększenie liczebności ochroniarzy lub całkowita zmiana pracowników na policjantów z Puerto Rico. Nie przyniosło to jednak żadnych efektów.

Przyczyny sytuacji

Powodów gróźb w stronę rapera może być wiele. Pierwszy to publiczny konflikt artysty z byłym mężem Yailin, Anuelem. Para toczy ze sobą spory od czasu rozstania w lutym tego roku. Warto również wspomnieć, że w marcu tego roku urodziła im się córka. Po stronie kobiety stanął Tekashi, który obecnie jest w związku z piosenkarką. Obie strony nie dają sobie spokoju w mediach i wielokrotnie sobie dogadują. Słuchacze Anuela mają powoli dość zachowania jego przeciwnika i sami chcą brać sprawy w swoje ręce, uprzykrzając mu życie.

Drugą sprawą jest wyrzeknięcie się portorykańskich korzeni. Swoją decyzję raper tłumaczy sytuacją z ojcem, który opuścił go, gdy ten był jeszcze dzieckiem. Podczas ćwierćfinałowego meczu na World Baseball Classic, gdzie Puerto Rico mierzyło się z Meksykiem, artysta oświadczył, że będzie kibicował krajowi swojej matki. Ludziom nie spodobało się to podejście i znaleźli kolejny powód, by móc hejtować i grozić artyście.

6ix9ine został pobity. Czy to pokłosie wcześniejszych wydarzeń?

Szał pieniędzy

Mimo zaleceń ochrony Premios Juventud 6ix9ine i tak pojawił się w Puerto Rico ze swoją ukochaną. Wprawdzie nie wystąpił z nią na gali, ale podzielił się z fanami nagraniem z przylotu na miejsce prywatnym samolotem. Na innym filmiku chwali się również nowym diamentowym łańcuchem, który sprezentował Yailin. Ostatnio kobieta otrzymała od niego również nowy samochód marki Rolls-Royce.

Sprawdź też

Raper nie szczędzi swoich pieniędzy dla kobiety, co znów nie spotyka się z przychylnymi opiniami fanów. Pojawiają się nawet komentarze, że artystka jest z nim jedynie dla pieniędzy, a Tekashi robi to wyłącznie dla wyświetleń. Raper powinien w najbliższym czasie postarać się o poprawę swojej reputacji, gdyż zarówno jego kryminalna przeszłość, jak i obecne poczynania przysparzają mu sporo kłopotów, których raczej wolałby unikać.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone