Czytasz
Wystartowały Wirtualne Targi Książki – wśród gości Jadłonomia, Ten Typ Mes i wielu innych

Wystartowały Wirtualne Targi Książki – wśród gości Jadłonomia, Ten Typ Mes i wielu innych

Wirtualne Targi Książki Jadłonomia Ten Typ Mes Empik online książki

W dniach 20-26 maja odbędą się organizowane przez Empik Wirtualne Targi Książki. Kogo zobaczymy podczas spotkań autorskich online, na jakie promocje możemy liczyć i jakich wyczekiwanych premier możemy się spodziewać?

Wirtualne Targi Książki to empikowa odpowiedź na obecną sytuację i brak możliwości zorganizowania normalnych targów, w miejskiej przestrzeni, z udziałem tysięcy uczestników. Jeśli nie możemy spotkać się w świecie rzeczywistym, spotkamy się w tym wirtualnym. W ciągu najbliższego tygodnia będziemy mieli okazję posłuchać wielu spotkań autorskich, wziąć udział w warsztatach czy premierach. Pełny program znajdziecie pod tym linkiem, a poniżej wybierzemy dla Was najciekawsze naszym zdaniem momenty targów.

Już dzisiaj, 20 maja, czekają nas dwie głośne premiery. O godzinie 18:00 Marta Dymek i jej najnowsza książka Jadłonomia po polsku, a o 20:00 autor wielkiego hitu (również kinowego) Call Me By Your Name André Aciman opowie o swoim ostatnim dziele Pięć zauroczeń. To na Facebooku, co na Instagramie? Pomiędzy tymi premierami (o 19:00) odbędzie się spotkanie z Piotrem Schmidtem aka Tym Typem Mesem, który niedawno popełnił debiutancką książkę Dwa psy przeżyły, a dwie godziny później na pytania prowadzącej odpowie Juliusz Strachota, autor Krótkiej wycieczka na tamten świat.

Czego spodziewać się w kolejnych dniach? Spotkań z takimi autorkami i autorami, jak m.in. Deborah Feldman (25 maja), Raphael Bob-Waksberg (24 maja), Adam Wajrak, Graham Masterton (obaj 24 maja), Manuela Gretkowska (23 maja), Jakub Ćwiek (również 24 maja) czy Alek Rogoziński (23 maja).

Pamiętajcie, że spotkania autorskie i premiery to nie jedyne atrakcje Wirtualnych Targów Książki. Oprócz nich, możecie również liczyć na wiele rabatów na książki od największych polskich wydawnictw: Znak, Wydawnictwo WAB, Wydawnictwo Literackie, Prószyński i S-ka czy wiele innych.

Empik Wirtualne Targi Książki rabaty Going. MORE Jadłonomia

Na koniec wrzucamy Wam jeszcze informację prosto od organizatorów: “Przez cały tydzień między 20 a 26 maja czytelnicy będą mogli w bezpiecznej przestrzeni zacisza domowego spotkać się z polskimi i zagranicznymi autorami, zakupić wyczekiwane tytuły w wersji papierowej lub cyfrowej, a nawet zdobyć autografy. Przy wirtualnych stoiskach wydawców dostępne będą specjalne okazje cenowe i rabaty sięgające nawet do 65%.”

Wydarzenia śledzić będzie można na kanałach Facebook.com/Empikcom oraz Instagram.com/Empikcom. Zachęcamy, polecamy!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

Sprawdź też
CBW Mixtape 2

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone