Czytasz
Zagraj w Tetrisa na ścianie szkoły przy muzyce Mchy i Porosty

Zagraj w Tetrisa na ścianie szkoły przy muzyce Mchy i Porosty

tetris

Tetris na telefonie? Spoko. Tetris na ścianie ogromnego budynku? Oj tak byczku. Komuna Warszawa oraz Warszawskie Muzeum Komputerów i Gier łączą siły, czego efektem jest wyjątkowy event.

Już 17 lipca w niedzielę odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które powinno zainteresować fanów i fanki multisensorycznych doznań. W jego ramach będziecie mieli okazję zagrać w kultową grę (Tetris) wyświetlaną na olbrzymim ekranie LED-owym umieszczonym na ścianie nieczynnej już szkoły. Czekaliście na okazję, aby popisać się swoimi retrogamingowymi talentami? Oto ona. To nie wszystko! Zabawie towarzyszyć będzie występ Bartosza Zaskórskiego występującego pod aliasem Mchy i Porosty, który uświetni wydarzenie tworzoną na żywo muzyką.

Poza doznaniami muzycznymi czekać będzie na Was również specjalny pokój przygotowany przez DOOM3K. Jak mówią sami przedstawiciele ekipy: będzie to zadymiona łaźnia, piekielna pieczara przyjemnych doznań. Zależało nam, by stworzyć taką parodię pokoju gracza incela w piwnicy rodzinnego domu. Odwiedzający dostaną szansę na to, by popykać w specjalny mod gry Doom dla dorosłych oraz sprawdzić premierowe produkty dla ciała i zmysłów naszego autorstwa. Co więcej, przedstawimy tam nasz nowy VR inspirowany grami.

Tetris

Na miejscu nie zabraknie również strefy interaktywnej przygotowanej przez Warszawskie Muzeum Komputerów i Gier. Znajdziecie tam zabytkowe komputery oraz retro konsole takie jak: Amiga, Atari, Nintendo. Organizowane będą również małe turnieje gamingowe. Wydarzenie zapowiada się na idealny rodzinny piknik, w ramach którego zajęcie znajdą dla siebie zarówno dorośli jak i dzieci.

Sprawdź też

Więcej ciekawych akcji na mieście

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone