Czytasz
Tommy Cash z trasą koncertową po Polsce!

Tommy Cash z trasą koncertową po Polsce!

tommy cash

Niezwykle charakterystyczny raper, który zaskarbił sobie sympatię fanów swoim brawurowym stylem odwiedzi aż 5 polskich miast.

Tommy Cash to autor takich hitów jak PUSSY MONEY WEED czy LITTLE MOLLY i dobrze znana postać polskiej publice. Jego głośna i długo wyczekiwana współpraca z Quebonafide obrosła legendą i spędzała sen z powiek fanom rapu przez kilkanaście dobry miesięcy. Finalnie Benz-Dealer ukazał się w ubiegłym roku i spotkał się z bardzo dobrym odbiorem. Kawałek ulegał wielokrotnym metamorfozom i jego ostateczna wersja dość mocno odbiegała z wrzucanych wcześniej do sieci snippetów.

Tommy Cash jest również jednym z nielicznych europejskich raperów, którzy osiągnęli tak globalny sukces. W lutym artysta wyrusza w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Następnie uda się do Europy by zagrać między innymi w Polsce. W 2021 roku artysta wystąpił w Chorzowie w ramach drugiej odsłony Fest Festivalu. Podczas koncertu do artysty dołączył Quebonafide, z którym wykonał ich wspólny utwór.

Gościem specjalnym na polskiej odnodze World Tour 2022 będzie Jacuś – jedna z najbardziej oryginalnych i nieszablonowych postaci na polskiej scenie rapowej. Artysta dba o każdy szczegół swojej twórczości – zarówno muzyczny jak i wizualny. Jego utwory osiągają milionowe odtworzenia i ma na koncie współprace zarówno z polskimi legendami rapowymi jak Tede czy przedstawicielami nowej fali jak Young Leosia. W maju tego roku premierę miała jego najnowsza płyta Prezes.

Sprawdź też

Tommy cash
Tommy Cash – trasa koncertowa po Polsce

Tommy Cash – kup bilety na koncert

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone