Czytasz
Trasa Beyonce RENAISSANCE z rekordem sprzedażowym

Trasa Beyonce RENAISSANCE z rekordem sprzedażowym

beyonce

Trasa Beyonce ustanowiła kolejny rekord. Potencjalne zyski z koncertów z RENAISSANCE Tour powoli zbliżają się do zawrotnej kwoty połowy miliarda dolarów.

Zgodnie z danymi Chart Data obecna trasa Beyonce zarobiła już ponad 461 milionów dolarów. Ten wynik przewyższa między innymi trasę Sticky & Sweet Tour Madonny z lat 2008-2009, która zarobiła 411 milionów dolarów. Co więcej, liczby związane z trasą RENAISSANCE mogą wciąż znacząco wzrosnąć, ponieważ na celowniku są kolejne miasta. Artystka wystąpi jeszcze w Inglewood, Vancouver, Seattle, Arlington, Houston, Nowym Orleanie i Kansas City do początku października.

Wcześniej w maju tego roku Forbes oszacował, że Beyonce może zarobić ponad dwa miliardy dolarów na trasie koncertowej. Zgodnie z optymistycznymi założeniami dotyczącymi liczby fanów kupujących bilety, wysokiej średniej ceny biletów wynoszącej 700 USD i znacznego udziału artystki w przychodach ze sprzedaży. Żadna artystka na świecie nie generuje aktualnie nawet zbliżonych zysków na trasie koncertowej. Artystka mimo tylu lat na scenie jest jak wino, z roku na rok zachwyca bardziej i bardziej. Fanów bynajmniej nie odstraszają wysokie ceny biletów. Występ ikony zdaje się dla nich bezcenny.

Obczajcie więcej informacji ze świata popu

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone