Czytasz
Trzech Króli we wrześniu? Qry, Przemek i Bartek ruszają w tour

Trzech Króli we wrześniu? Qry, Przemek i Bartek ruszają w tour

Trzech Króli

Trójka talenciaków z pogranicza świata influencerów i muzyki rusza w swoją własną trasę koncertową. Trzech Króli odwiedzi już we wrześniu 6 miast.

Qry, Przemek Pro oraz Bartek Kubicki, znani jako Trzech Króli, postanowili rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Zdecydowali się na szalony wyjazd Fiatem Multipla na Saharę, czyli największą pustynię na świecie. Podróż ta została uwieczniona na wyjątkowych vlogach z ich przygód. Nie byliby jednak sobą, gdyby w jeszcze jakiś sposób nie wykorzystali wszelkich szalonych historii, spotkań z przypadkowymi ludźmi i towarzyszących temu emocji. Doświadczenia te przenieśli więc w pełnoprawne, muzyczne dzieło, stanowiące dopełnienie ich wspomnień z tamtych wyjątkowych dni.

Muzyka inspirowana podróżami

Dzięki studyjnemu doświadczeniu i zdolnościom Qry’ego, Przemek Pro oraz Bartek Kubicki wspięli się na wyżyny swoich umiejętności. Przekształcili miłość do podróży i muzyki w coś więcej niż tylko wizualną pocztówkę. Efektem ich działań są piosenki, które z dumą zaprezentują podczas koncertów w całej Polsce. Nowe letnie hymny, takie jak viralowy hit Fatamorgana, tytułowa piosenka Afryka czy najnowszy singiel Akropol, uderzą z podwójną siłą podczas występów na żywo. A to nie wszystko, ponieważ poza utworami z albumu, na pewno usłyszymy inne wielkie hity autorstwa chociażby Qry’ego.

Zielonowłose trio, które podbiło Internet swoimi żywiołowymi, pełnymi muzycznych hybryd singlami, wystąpi:

  • 1 września w Klubie Parlament w Gdańsku,
  • 2 września w Proximie w Warszawie,
  • 24 września w P23 w Katowicach,
  • 29 września w B17 w Poznaniu,
  • 30 września w Zaklętych Rewirach we Wrocławiu,
  • 1 października w Klubie Kwadrat w Krakowie.

Co więcej, przed koncertem Przemek, Qry i Bartek zapraszają swoich fanów na spotkanie Meet&Greet!

Sprawdź też
Adele najlepsze płyty wszech czasów

ZŁAP BILETY NA TRZECH KRÓLI TUTAJ

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone